Cтуденти-іноземці зорганізували новий навчальний проєкт

Якщо студент прагне підвищити власний рівень знань, то йому й локдаун не повинен стати великою перешкодою. Це засвідчує хоча б навчальний проєкт студентів-іноземців, які здобувають знання в Тернопільському національному медичному університеті імені Івана Горбачевського. Їхню ініціативу «Med-GRADiENT» підтримала адміністрація вишу, проєкт набув загальноуніверситетського статусу.

Організатори проєкту – студенти Праджвал Гангаппа ТІППАННАВАР і Кхан Мохаммад Шумаєль АТХАР з ректором ТНМУ, професором Михайлом КОРДОЮ

Головна засада проєкту полягає в тому, що найкращі студенти допомагають своїм колегам у вдосконаленні знань, поглибленому вивченні медицини, оволодінні базовими клінічними навичками. Йдеться навіть про допомогу подолати страх у спілкуванні, самореалізації. Задля впровадження нового проєкту використовуватимуть різні форми: тренінги, акції, бесіди, а також навчальні заняття, семінари. Мають намір залучати до семінарів як викладачів університету, так і лікарів-практиків.

Нову студентську ініціативу «MedGRADiENT» під час карантину втілюватимуть переважно в онлайн-режимі. Хоча за можливості організовуватимуть і офлайн-заняття.

Організаторами проєкту є студенти Праджвал Гангаппа Тіппаннавар і Кхан Мохаммад Шумаєль Атхар.

Головними партнерами проєкту є ТНМУ та студентський парламент університету. Ініціатори мають намір також залучати міжнародні студентські організації.

Микола ВІЛЬШАНЕНКО