Які продукти споживати, щоб довше залишатися молодим

Ще ніхто не уник наслідків природного процесу, який називають старінням. Та все ж їх можна відтермінувати й мінімізувати за допомогою деяких продуктів харчування свого раціону. До таких продуктів дієтологи віднесли й ті, що можуть бути в нашому раціоні чи не щоденно, а інші є сезонними. Але деякі можна заморозити та споживати впродовж всього року.

Чорниця

Користь чорниці, яку називають «золотом» українських лісів, для організму людини безцінна. Вона містить цілу низку мікроелементів, які є життєво необхідні для життєдіяльності організму: кальцій, магній, марганець, фосфор, натрій та інші, й вітамінів. Вітамін С – антиоксидант, який підвищує стійкість організму до інфекцій, тонізує його та поліпшує загальний стан здоров’я. Бета-каротин, що є провітаміном А, дуже корисний для зору, особливо для тих, хто багато часу проводить перед комп’ютером або телевізором. Бета-каротин протидіє гемералопії «курячій сліпоті» й ослабленню зору, запобігає ризику виникнення старечої катаракти. Недаремно чорниця – загальновідома ягода, яка часто є у складі препаратів, для покращення зору. Вітамін РР – має антисклеротичну дію, знижує в крові рівень холестерину, розширює серцеві судини, а отже, запобігає гострій формі стенокардії та інфаркту міокарда й виконує ще багато інших функцій. Вітамін В6 теж виконує в нашому організмі багато важливих завдань, але найважливішою з них можна вважати профілактику серцево-судинних захворювань.

Чорниця містить, мабуть, одну з найвищих концентрацій проантоціанів і антоціанів, це барвники, які надають ягоді насичений синій колір. Антоціани чорниці стимулюють вироблення у сітківці очей особливих пігментів, які необхідні для пришвидшення адаптації очей до світла та темряви. На додаток до цього, вони корисні як профілактичний засіб проти серцево-судинних та онкологічних захворювань. З ними пов’язують потужну антиоксидантну активність чорниці. Антиоксиданти борються з вільними радикалами й допомагають відновлювати вікові окислювальні ушкодження, що спричинені вільними радикалами, які часто є причиною низки серйозних захворювань і передчасного старіння. Ці потужні антиоксиданти, що містяться в чорниці, запобігають віковим порушенням пам’яті та рухових функцій у літніх людей. Значний вміст антиоксидантів поряд з високим рівнем вітамінів А і С роблять чорницю справжньою панацеєю для збереження молодості шкіри. Знімаючи запальну реакцію та запобігаючи втраті колагену, ця ягода допомагає захистити шкіру від пошкоджень, викликаних сонячними променями, стресом або забрудненням.

Але при надмірному вживанні ягоди чорниці можуть спровокувати виникнення алергічної реакції. Протипоказані вони при захворюваннях підшлункової залози та шлунку в стадії загострення.

Волоський горіх

Відомий усім волоський горіх містить стільки жирних кислот омега-3, що чверть склянки волоських горіхів забезпечує майже 113% рекомендованої добової норми омега-3. Ці жирні кислоти знижують рівень холестерину і цим зменшують ризик розвитку серцевих захворювань. У США був проведений експеримент, в якому брали участь добровольці. До денного раціону учасників випробування ввійшли волоські горіхи і 20% калорій надходило при їх вживанні. Вчені виявили у досліджуваних зниження холестерину у середньому на 12%, а рівень так званого «поганого» холестерину став ще нижче.

 Більше того, волоські горіхи – просто знахідка для розв’язання вікових проблем зі шкірою. Жирні кислоти омега-3 в їх складі сприяють захисту шкіри від сонячних променів, зміцнюють клітинні мембрани й, захищаючи природний ліпідний бар’єр, надають шкірі здоровий колір. А магній, залізо, цинк, калій, селен, мідь і клітковина, що містяться у волоських горіхах, з віком допомагають зберегти енергію.

До складу олії волоського горіха входять: ненасичені жирні кислоти (лінолева, вітамін Р), вітаміни А, Е, С, каротиноїди, група вітамінів В, макро- і мікроелементи (цинк, мідь, йод, кальцій, магній, залізо, фосфор, кобальт), біологічно активні речовини. В олії волоського горіха міститься неймовірно велика кількість вітаміну E. Людям похилого віку він просто вкрай необхідний – особливо тим, хто страждає від гіпертонії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, діабету. Олія успішно застосовується при хронічному гепатиті, підвищеній кислотності шлункового соку, а також як протипаразитарний засіб, при гіперфункції щитоподібної залози (зоб). Олія волоського горіха захищає організм від дії канцерогенних речовин, має протипухлинну дію, підвищує опірність організму при впливі іонізуючого опромінення, виводить з організму радіонукліди.

Дозрілі горіхи є високоактивним лікарським засобом і смачним продуктом харчування. Їх калорійність вдвічі перевищує пшеничний хліб вищого ґатунку. Вони рекомендовані для профілактики та лікування атеросклерозу, при нестачі вітамінів, солей кобальту й заліза в організмі. Ці горіхи містять багато клітковини та олії, які покращують діяльність кишківника, тому дуже корисні літнім людям, які схильні до закрепів. Низка фітохімічних речовин також допомагає послабити запальні процеси головного мозку й, таким чином, вони підтримують і стимулюють когнітивну активність на тривалі роки.

Рекомендується споживати щонайбільше 100 г горіхів на добу, адже їх переїдання може спричинити набряк горла, запалення мигдалин і спровокувати сильні головні болі, внаслідок спазмів судин головного мозку.

Споживання волоських горіхів протипоказано людям, які мають індивідуальну непереносимість та алергію на них. Це обумовлено великою кількістю рослинного білка, який, за певних умов, може провокувати появу алергічних реакцій або погано засвоюватися організмом.

Не рекомендується вживати волоські горіхи людям, які страждають шкірними захворюваннями, зокрема, псоріазом та екземою, нейродермітом, адже речовини, що містяться в них, можуть викликати загострення захворювань. Без попередньої консультації з лікарем вживання волоських горіхів протипоказано також людям, які мають захворювання кишківника, підшлункової залози та підвищене згортання крові.

Томати

Томати, їх назва походить від іспанського tomate – похідного від стародавнього ацтекського слова tomatl. Помідором їх стали називати італійці, «золоте яблуко» – pomo d’orо, так як, ймовірно, спочатку в Європі використовували плоди жовтих кольорів.

Один томат на день може повернути процес старіння назад. Томат має в своєму складі набір елементів, які сприятливо впливають на серцево-судинну систему та допомагають очистити організм. Томати багаті на калій. Цей мікроелемент бере участь в обміні рідин в організмі, а так само відповідає за здоров’я нервової системи, серця та м’язів. Калію, як і кальцію, в помідорах дуже багато. Вітамін А і вітамін С, на які багатий помідор, сприяють очищенню організму. Останній позитивно впливає на лікування хвороби Альцгеймера та інших деменцій, а також на перебіг таких захворюваннь, як фіброміалгія та розсіяний склероз.

Помідор – важливе джерело лікопіну (потужний антиоксидант, який має імуностимулюючу та протипухлинну дію, уповільнює старіння організму) й глутатіону (речовини, яка захищає клітини від токсичних вільних радикалів). Лікопін – компонент, завдяки якому помідор набуває червоного кольору. Він є каротиноїдом у складі томатів і, можна сказати, володіє антивіковими властивостями. Відповідно, чим «червоніший» томат, тим більше в ньому цієї речовини. Цей мікроелемент має схожі з бета-каротином властивості, а саме антиканцерогенну дію. Лікопін знижує ризик розвитку деяких видів раку, як-от рак простати, шлунка, сечового міхура та матки. Він міститься в свіжих помідорах, але особливо багато його у томатах, які пройшли термообробку, адже процес готування допомагає звільнити лікопін і поліпшити його засвоєння в організмі. Дослідження показують, що цей флавоноїд стимулює формування кісткових тканин. Його рекомендують людям, в яких діагностовано остеопороз, особливо в менопаузі. Лікопін захищає шкіру від шкідливих вільних радикалів і діє як природний сонцезахисний крем, що захищає шкіру від ультрафіолетових променів, завдяки чому перешкоджає утворенню сонячних плям, сухості шкіри й появі зморшок. Харчування, що збагачене помідорами, також сприяє збільшенню вироблення колагену – білка, який зберігає еластичність і пружність шкіри.

Завдяки цим властивостям, помідор є незамінним продуктом в будь-якій збалансованій дієті, а також в дієтах з низьким вмістом жирів і протираковій тощо.

Глутатіон діє як потужний антиоксидант, допомагає позбутися від вільних радикалів, які провокують багато хвороб. Велика кількість глутатіону міститься також у шкірці багатьох овочів, тому помідор корисно їсти так само і в сирому вигляді, у салатах. Це дуже важливий елемент, який виводить токсини, особливо важкі метали (які, нагромаджуючись, приводять до погіршення стану організму).

Помідори також знижують рівень холестерину, запобігають серцевим захворюванням. Дослідження, опубліковане в журналі «Experimental and Therapy Medicine», показало, що вживання томатів позитивно впливає на антиагрегаційну активність тромбоцитів і захист ендотелію, що також може бути корисно для здоров’я серцево-судинної системи.

Для оптимального здоров’я та красивої шкіри намагайтеся випивати одну склянку томатного соку або з’їдати один помідор на день.

Але плоди томату можуть погіршувати стан здоров’я в людей, які потерпають від печії та підвищеної кислотності. Помідор може також викликати сильну алергію. З обережністю потрібно вживати томати людям з хронічними захворюваннями нирок, через високий вміст у них калію. Помідори можуть погіршити синдром подразненого кишківника та діарею, а також протипоказані при жовчнокам’яній хворобі. При панкреатиті й виразці шлунка показано помірне вживання помідорів, адже вони здатні спровокувати загострення.

Шпинат

Шпинат є потужним джерелом рослинного білка, грубих рослинних волокон, вітамінів А, С, Е і К, тіаміну, вітаміну В6, фолієвої кислоти, кальцію, заліза, магнію, фосфору, калію, міді, цинку та марганцю, що є життєво необхідними елементами для кожної клітини нашого організму.

Він дуже багатий антиоксидантами. Згідно з матеріалом, опублікованим у журналі «Food Analytical Methods», шпинат має винятково високий вміст поліфенолів і флавоноїдів. Він є джерелом лютеїну та зеаксантину – двох потужних антиоксидантів, які допомагають значною мірою зменшити вікове погіршення розумових функцій, дегенерацію кісток. Їх називають ще зоровими пігментами, адже вони, мов парасолька, захищають сітківку від шкідливої дії світла. Велика кількість вітамінів A, C і E, а також бета-каротину допомагають захистити шкіру від шкідливих ультрафіолетових променів сонця, завдяки чому шкіра з віком залишається живою та здоровою. Зокрема, вітамін С допомагає стимулювати синтез колагену, а вітамін А сприяє загоєнню ран. Додатково до цього зелені овочі, як-от шпинат, здатні запобігати серцево-судинним захворюванням, знижувати високий артеріальний тиск і рівень холестерину й навіть ризик розвитку раку травної системи. Він є одним з найпотужніших джерел вітаміну K серед усіх продуктів харчування. Одна велика жменя вареного шпинату може дати нам потрійну добову норму вітаміну K.

Національний медичний інститут здоров’я США опублікував дослідження, яке підтверджує, що шпинат захищає мозок від вікових захворювань, також може навіть допомогти у відновленні пошкоджених внаслідок інсульту клітин кори головного мозку.

Лише одна склянка свіжого шпинату на день може зберегти здоров’я вашого організму та молодість вашої шкіри впродовж тривалих років.

Але через високий вміст щавлевої кислоти у складі овочу його заборонено їсти людям, що страждають на подагру та ревматизм, гостру виразку шлунку. Збільшена кількість щавлевої кислоти в їжі також може спровокувати загострення сечокам’яної та жовчнокам’яної хвороби, циститу.

Зелений чай

На Сході зелений чай вважають панацею від всіх хвороб, починаючи з лікування ожиріння, закінчуючи запобіганням раку або хвороби Альцгеймера. Хоч доказів клінічної ефективності чаю недостатньо, щоб виписувати його як ліки в аптеці, проте китайці, які із задоволенням п’ють зелений чай щодня, залишаються однією з найздоровіших націй на планеті. В складі зеленого чаю є до 500 хімічних елементів (магній, фосфор, цинк, фтор та ін.), 450 видів органічних сполук і безліч вітамінів – С, групи В, Р.

Зелений чай. Зважаючи на його потужні антиоксидантні властивості, широко використовують у виробництві косметичних засобів, які допомагають захистити шкіру від шкідливих вільних радикалів, що викликають зморшки й старіння шкіри, появу коричневих плям. Антиоксиданти зеленого чаю здатні уповільнити передчасне старіння і, нейтралізуючи пошкодження клітин вільними радикалами, допомогти вашій шкірі виглядати молодою та еластичною. Цей корисний напій водночас запобігає раку шкіри. Такий сприятливий вплив зеленого чаю на шкіру можна пояснити багатим вмістом поліфенолів і катехінів у його складі. Поліфеноли сприяють зв’язуванню різних отруйних речовин і виведенню їх з організму, мають бактерицидну дію. Катехіни захищають генетичний апарат клітини від уражальної дії іонізуючого випромінювання. Численні дослідження свідчать, що катехіни зеленого чаю захищають нервові клітини від ушкодження вільними радикалами, сприяють кращому транспортуванню кисню до них та гальмують розвиток таких захворювань, як Альцгеймера й Паркінсона.

Дослідження також показали, що зелений чай допомагає запобігти ризику розвитку серцевих захворювань і ревматоїдного артриту, знизити рівень холестерину, підтримувати щільність кісток. Ще одне дослідження виявило, що тривале споживання зеленого чаю знижує ризик розвитку серцевих захворювань, а також ожиріння та цукрового діабету другого типу. Враховуючи, що зелений чай знижує ризик серцево-судинних захворювань і раку, його регулярне споживання допоможе нам жити довше. В Единбурзькому університеті королеви Маргарет провели невеликий експеримент. Студенти з надмірною масою тіла дотримувалися суворої дієти і пили чотири горнятка зеленого чаю щодня. За два тижні рівень загального холестерину знизився, а кров’яний тиск нормалізувався. У Бірмінгемському університеті провели дослідження, які показали, що після випитого зеленого чаю жир окислюється на 17% швидше, ніж після прийому плацебо.

Зелений чай запобігає розвитку карієсу. 2014 року в Національному університеті хімії м. Любляна провели невелике дослідження. Порівняли антибактеріальний ополіскувач для рота із зеленим чаєм. З’ясувалося, що вони однаково ефективні, лише зелений чай коштує набагато дешевше, а також він смачніший.

Цей чай очищує нирки від токсинів і солей завдяки своїй сечогінній дії.

Щоб виглядати молодшим свого віку, одне-два горнятка зеленого чаю щодень можуть істотно допомогти вам у цьому.

Протипоказами до споживання зеленого чаю є індивідуальна непереносимість його компонентів, підвищена нервова збудливість, безсоння, підвищений артеріальний тиск, порушення ритму серцевої діяльності, виражений атеросклероз, вагітність, годування груддю тощо.

Лосось

Чудовим джерелом поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6, вітамінів А, Е, В і D, амінокислот, у тому числі й незамінних, мікроелементів калію, магнію, фосфору, заліза, молібдену й інших є лосось. Тому його споживання ефективно уповільнює процес старіння. Жирні кислоти Омега-3 запобігають нагромадженню холестерину в артеріях, захищають від порушення серцевого ритму й допомагають зберігати ясність розуму з віком. Згідно з дослідженням, проведеним 2016 року, вживання в їжу морепродуктів або інших продуктів, що містять жирні кислоти Омега-3, не рідше одного разу на тиждень здатне захистити літніх людей від вікових порушень пам’яті та інших когнітивних розладів.

Більше того, протизапальні властивості лосося та високий вміст білка допомагають захистити нашу шкіру від різних ознак старіння, таких, як плями, вугрі, зморшки, коричневі плями, гусячі лапки. Водночас ця холодноводна риба багата такими антивіковими поживними речовинами, як вітаміни D і E. Намагайтеся вживати три-чотири порції лосося на тиждень.

Морську рибу не варто вживати людям з алергією або індивідуальною непереносимістю морепродуктів. Філе здатне накгромаджувати важкі метали, тому вживати в їжу можна лише тушки або стейки риби, виловленої в екологічно безпечних зонах, про що досить проблематично дізнатися.

Броколі

Броколі – однорічна овочева рослина родини капустяних, підвид цвітної капусти, яку ще називають спаржевою капустою. Вона, як й інші овочі сімейства хрестоцвітих, може значною мірою уповільнити процес старіння, адже містить багато антиоксидантів і вражаючу кількість поживних речовин, що борються зі старінням. Цей суперпродукт містить сполуки сульфорафану та індолу, які допомагають захистити клітини від ушкодження, викликаного окислювальним стресом, і навіть здатні знизити ризик розвитку раку.

Крім того, дослідження, опубліковане в журналі «British Journal of Nutrition», пояснює користь броколі для шкіри. Науковці дослідили еластичність шкіри та інші характеристики у понад 700 японських жінок і виявили, що в тих, хто їв більше зелених і жовтих овочів, було менше зморшок. Більше того, фолієва кислота у складі броколі допомагає підтримувати оптимальне функціонування мозку з віком, а вітамін K1, що міститься в ній, підвищує щільність кісток і знижує ризик переломів. Порція броколі три-чотири рази на тиждень може істотно поліпшити ваше здоров’я та загальмувати процес старіння.

Сульфурофан, який утворюється в броколі в момент ушкодження або зрізання рослин, є природним захистом хрестоцвітних від деяких дрібних шкідників. Потрапляючи в кров людини, сульфурофан виводиться з неї максимально швидко – вже через три години. Проте люди, які чутливі до цієї хімічної речовини, з ослабленою імунною системою, захворюваннями печінки і/або шлунково-кишкового тракту можуть з більшою ймовірністю відчувати симптоми, пов’язані з її впливом. Оскільки сульфурофан може пригнічувати діяльність щитоподібної залози, людям з гіпотиреозом (недостатньо активною щитоподібною залозою) краще також з обережністю вживати хрестоцвітні.

Оливкова олія

Оливкова олія багата на антиоксиданти, в тому числі вітаміни А та Е. Вітамін А захищає шкіру від вільних радикалів, які прискорюють процес старіння, а вітамін Е сприяє відновленню й регенерації шкіри. Оливкова олія добре захищає шкіру від запалення й може захищати її від сонячних променів. Дослідження, опубліковане в журналі «Journal of Drugs in Dermatology», засвідчило, що оливкова олія грає важливу роль у лікуванні та профілактиці фотостаріння. Тому споживання оливкової олії значно зменшує зморшки, забезпечує більш рівний тон і гладку текстуру шкіри.

Крім того, мононенасичені жирні кислоти, що містяться в оливковій олії, поліпшують здоров’я серця, знижують рівень холестерину та регулюють рівень цукру в крові. Водночас кількість спожитої оливкової олії обернено пропорційна віковому зниженню когнітивних функцій та порушенням пам’яті, деменції й хвороби Альцгеймера. Щоб скористатися антивіковими властивостями оливкової олії, використовуйте її, як звичайну олію. Найкраще використовувати продукт як заправку до салату та інших холодних страв. Цей корисний продукт також можна застосовувати як олію для ванни та як зволожувальний засіб для шкіри.

Оливкова олія – досить висококалорійний продукт (в одній столовій ложці міститься майже 120 ккал). На це слід зважати тим, хто дотримується дієти. Вона має виражену жовчогінну дію. Тому людям з холециститом, а також за наявності каменів у жовчному міхурі треба вживати її з обережністю та не натщесерце. Надлишок вживання оливкової олії може викликати зниження артеріального тиску, ожиріння, крім того, підвищується ризик розвитку цукрового діабету. Тому не слід споживати більше двох столових ложок оливкової олії на день.

Гіркий шоколад

Гіркий шоколад – це суперпродукт, багатий на антиоксиданти, які допомагають захистити організм від вільних радикалів, що викликають окисне пошкодження клітин, пришвидшують процес старіння і слугують причинами виникнення різних типів раку. Чорний шоколад без цукру, який зазнав якомога меншої термічної обробки, а також какао-порошок, містять сполуки з протизапальною, кардіопротекторною, антиалергійною, антигепатотоксичною, противірусною діями та ефективні в боротьбі з вісцеральним ожирінням. Какао в гіркому шоколаді містить флаваноли, натуральні поживні речовини, які стимулюють розслаблення кровоносних судин, роблячи їх молодими та еластичними. Ці антиоксиданти також знижують артеріальний тиск, ризик розвитку цукрового діабету другого типу, захворювань нирок, деменції.

Гіркий шоколад корисний також для здоров’я шкіри. Дослідження, опубліковане в журналі «Journal of Nutrition», показало, що дієтичні флаваноли какао сприяють ендогенному світлозахисту та покращують кровообіг в дермі, а також впливають на поверхню шкіри, параметри її гідратації. Згідно з іншим дослідженням регулярне вживання шоколаду, багатого флаванолами, значно забезпечує захист від сонячних променів і тому може ефективно запобігати шкідливому впливу ультрафіолету на шкіру людини.

На користь споживання помірної кількості чорного шоколаду є кілька аргументів. Передусім – гастрономічний. 100 г містить 516 Ккал, що дозволяє його назвати енергетично цінним продуктом. Навіть один шматочок додає сил на весь день. Стимулятор розумової діяльності та поліпшення пам’яті завдяки наявності вітамінів В1, В2, PP, а також мікроелементів (калію, кальцію, фосфору, заліза, міді та ін.). Психотерапевтичний доказ. Є своєрідним антистресом, піднімаючим настрій та зміцнюючим імунітет. Навіть сам аромат здатний добре впливати на психіку людини. Запах шоколаду, який має коктейль, у складі якого майже 40 летючих відтінків, здатний зняти роздратування, умиротворити та повернути душевну рівновагу. Має захисний ефект від різних захворювань (інфаркт, рак, інсульт, діабет, утворення тромбів) завдяки наявності у складі епікатехіну. Перешкоджає утворенню карієсу завдяки наявності антибактеріальної речовини у складі шоколаду. Запобігає появі виразкової хвороби, допомагає в лікуванні при кашлі та діареї. Дозволяє позбутися зайвих кілограмів. У самому шоколаді дуже мало жиру, а велика кількість фенолів пригнічує апетит. Вважається найпотужнішим афродизіаком, здатним замінити цілих шість піґулок віагри, запобігає появі вугрової висипки при гормональній перебудові. Зміцнює стінки судин, а також є гарним засобом від атеросклерозу. Це відбувається завдяки лецитину, що знижує рівень холестерину та Омега 3.

Споживайте гіркий шоколад у помірній кількості, адже він містить багато калорій та насичених жирів, здатних викликати збільшення маси тіла. Достатньо невеликого шматочка шоколаду з вмістом какао не менше 70%. Великий уміст в какао-бобах теоброміну – алкалоїду, який за своїм впливом на організм дуже схожий на кофеїн, може призвести до безсоння або до підвищення збудливості. Тому також не рекомендують їсти шоколад незадовго до сну. Хоча взагалі споживання всіх солодощів краще перенести на першу половину дня.

Шкідливим гіркий чорний шоколад може бути для алергіків, діабетиків, людей, які не вміють обмежувати себе у споживанні солодощів. Але все одно, навіть незважаючи на це, шкоди від вживання шоколаду значно менше, ніж користі.

Червоний солодкий перець

Червоний солодкий перець має такий хімічний склад: вітаміни А, Е, К, PP, С, групи В, життєво-необхідні мінеральні речовини – калій, кальцій, фосфор, магній, натрій, залізо, мідь, марганець, селен, цинк. Він містить також потужні антиоксиданти – каротиноїди, як-от альфа-каротин, бета-каротин, лікопін, лютеїн, криптоксантин і зеаксантин.

З’ясувалося, що червоний солодкий перець має найвищу концентрацію зеаксантина серед всіх інших різновидів. Ви можете вживати цей продукт як перекус, використовувати його у салатах та овочевих соте.

Але при деяких захворюваннях ШКТ, особливо під час їх загострення, заборонено вживання свіжого овоча, який в необробленому вигляді може погіршити стан здоров’я. Його можна споживати в свіжому вигляді або запеченому, а от від смаженого або маринованого варіантів краще відмовитися. Незважаючи на всю користь овочу, його не можна вживати у великій кількості. За надмірного споживання шкода може значно перевершити користь. Можливий розлад травлення через сильне подразнення слизової. На добу рекомендують з’їдати 2-3 перці або приблизно 150 г. За появи алергічної реакції цю кількість потрібно зменшити до одної штуки.

Будьте здорові та загальмуйте настання старості!

Костянтин ПАШКО,

Галина КРИЦЬКА,

доценти кафедри загальної гігієни та екології

Тернопільського медуніверситету,

Стефанія КУМАНОВСЬКА,

лікарка вищої категорії