Які продукти споживати, щоб довше залишатися молодим

Ще ніхто не уник наслідків природного процесу, який називають старінням. Та все ж їх можна відтермінувати й мінімізувати за допомогою деяких продуктів харчування свого раціону. До таких продуктів дієтологи віднесли й ті, що можуть бути в нашому раціоні чи не щоденно, а інші є сезонними. Але деякі можна заморозити та споживати впродовж всього року.

ЧОРНИЦЯ

Користь чорниці, яку називають «золотом» українських лісів, для організму людини безцінна. Вона містить цілу низку мікроелементів, які є життєво необхідні для життєдіяльності організму: кальцій, магній, марганець, фосфор, натрій та інші, й вітамінів. Вітамін С – антиоксидант, який підвищує стійкість організму до інфекцій, тонізує його та поліпшує загальний стан здоров’я. Бета-каротин, що є провітаміном А, дуже корисний для зору, особливо для тих, хто багато часу проводить перед комп’ютером або телевізором. Бета-каротин протидіє гемералопії «курячій сліпоті» й ослабленню зору, запобігає ризику виникнення старечої катаракти. Недаремно чорниця – загальновідома ягода, яка часто є у складі препаратів, для покращення зору. Вітамін РР – має антисклеротичну дію, знижує в крові рівень холестерину, розширює серцеві судини, а отже, запобігає гострій формі стенокардії та інфаркту міокарда й виконує ще багато інших функцій. Вітамін В6 теж виконує в нашому організмі багато важливих завдань, але найважливішою з них можна вважати профілактику серцево-судинних захворювань.

Чорниця містить, мабуть, одну з найвищих концентрацій проантоціанів і антоціанів, це барвники, які надають ягоді насичений синій колір. Антоціани чорниці стимулюють вироблення у сітківці очей особливих пігментів, які необхідні для пришвидшення адаптації очей до світла та темряви. На додаток до цього, вони корисні як профілактичний засіб проти серцево-судинних та онкологічних захворювань. З ними пов’язують потужну антиоксидантну активність чорниці. Антиоксиданти борються з вільними радикалами й допомагають відновлювати вікові окислювальні ушкодження, що спричинені вільними радикалами, які часто є причиною низки серйозних захворювань і передчасного старіння. Ці потужні антиоксиданти, що містяться в чорниці, запобігають віковим порушенням пам’яті та рухових функцій у літніх людей. Значний вміст антиоксидантів поряд з високим рівнем вітамінів А і С роблять чорницю справжньою панацеєю для збереження молодості шкіри. Знімаючи запальну реакцію та запобігаючи втраті колагену, ця ягода допомагає захистити шкіру від пошкоджень, викликаних сонячними променями, стресом або забрудненням.

Але при надмірному вживанні ягоди чорниці можуть спровокувати виникнення алергічної реакції. Протипоказані вони при захворюваннях підшлункової залози та шлунку в стадії загострення.

ВОЛОСЬКИЙ ГОРІХ

Відомий усім волоський горіх містить стільки жирних кислот омега-3, що чверть склянки волоських горіхів забезпечує майже 113% рекомендованої добової норми омега-3. Ці жирні кислоти знижують рівень холестерину і цим зменшують ризик розвитку серцевих захворювань. У США був проведений експеримент, в якому брали участь добровольці. До денного раціону учасників випробування ввійшли волоські горіхи і 20% калорій надходило при їх вживанні. Вчені виявили у досліджуваних зниження холестерину у середньому на 12%, а рівень так званого «поганого» холестерину став ще нижче.

 Більше того, волоські горіхи – просто знахідка для розв’язання вікових проблем зі шкірою. Жирні кислоти омега-3 в їх складі сприяють захисту шкіри від сонячних променів, зміцнюють клітинні мембрани й, захищаючи природний ліпідний бар’єр, надають шкірі здоровий колір. А магній, залізо, цинк, калій, селен, мідь і клітковина, що містяться у волоських горіхах, з віком допомагають зберегти енергію.

До складу олії волоського горіха входять: ненасичені жирні кислоти (лінолева, вітамін Р), вітаміни А, Е, С, каротиноїди, група вітамінів В, макро- і мікроелементи (цинк, мідь, йод, кальцій, магній, залізо, фосфор, кобальт), біологічно активні речовини. В олії волоського горіха міститься неймовірно велика кількість вітаміну E. Людям похилого віку він просто вкрай необхідний – особливо тим, хто страждає від гіпертонії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, діабету. Олія успішно застосовується при хронічному гепатиті, підвищеній кислотності шлункового соку, а також як протипаразитарний засіб, при гіперфункції щитоподібної залози (зоб). Олія волоського горіха захищає організм від дії канцерогенних речовин, має протипухлинну дію, підвищує опірність організму при впливі іонізуючого опромінення, виводить з організму радіонукліди.

Дозрілі горіхи є високоактивним лікарським засобом і смачним продуктом харчування. Їх калорійність вдвічі перевищує пшеничний хліб вищого ґатунку. Вони рекомендовані для профілактики та лікування атеросклерозу, при нестачі вітамінів, солей кобальту й заліза в організмі. Ці горіхи містять багато клітковини та олії, які покращують діяльність кишківника, тому дуже корисні літнім людям, які схильні до закрепів. Низка фітохімічних речовин також допомагає послабити запальні процеси головного мозку й, таким чином, вони підтримують і стимулюють когнітивну активність на тривалі роки.

Рекомендується споживати щонайбільше 100 г горіхів на добу, адже їх переїдання може спричинити набряк горла, запалення мигдалин і спровокувати сильні головні болі, внаслідок спазмів судин головного мозку.

Споживання волоських горіхів протипоказано людям, які мають індивідуальну непереносимість та алергію на них. Це обумовлено великою кількістю рослинного білка, який, за певних умов, може провокувати появу алергічних реакцій або погано засвоюватися організмом.

Не рекомендується вживати волоські горіхи людям, які страждають шкірними захворюваннями, зокрема, псоріазом та екземою, нейродермітом, адже речовини, що містяться в них, можуть викликати загострення захворювань. Без попередньої консультації з лікарем вживання волоських горіхів протипоказано також людям, які мають захворювання кишківника, підшлункової залози та підвищене згортання крові.

ТОМАТИ

Томати, їх назва походить від іспанського tomate – похідного від стародавнього ацтекського слова tomatl. Помідором їх стали називати італійці, «золоте яблуко» – pomo d’orо, так як, ймовірно, спочатку в Європі використовували плоди жовтих кольорів.

Один томат на день може повернути процес старіння назад. Томат має в своєму складі набір елементів, які сприятливо впливають на серцево-судинну систему та допомагають очистити організм. Томати багаті на калій. Цей мікроелемент бере участь в обміні рідин в організмі, а так само відповідає за здоров’я нервової системи, серця та м’язів. Калію, як і кальцію, в помідорах дуже багато. Вітамін А і вітамін С, на які багатий помідор, сприяють очищенню організму. Останній позитивно впливає на лікування хвороби Альцгеймера та інших деменцій, а також на перебіг таких захворюваннь, як фіброміалгія та розсіяний склероз.

Помідор – важливе джерело лікопіну (потужний антиоксидант, який має імуностимулюючу та протипухлинну дію, уповільнює старіння організму) й глутатіону (речовини, яка захищає клітини від токсичних вільних радикалів). Лікопін – компонент, завдяки якому помідор набуває червоного кольору. Він є каротиноїдом у складі томатів і, можна сказати, володіє антивіковими властивостями. Відповідно, чим «червоніший» томат, тим більше в ньому цієї речовини. Цей мікроелемент має схожі з бета-каротином властивості, а саме антиканцерогенну дію. Лікопін знижує ризик розвитку деяких видів раку, як-от рак простати, шлунка, сечового міхура та матки. Він міститься в свіжих помідорах, але особливо багато його у томатах, які пройшли термообробку, адже процес готування допомагає звільнити лікопін і поліпшити його засвоєння в організмі. Дослідження показують, що цей флавоноїд стимулює формування кісткових тканин. Його рекомендують людям, в яких діагностовано остеопороз, особливо в менопаузі. Лікопін захищає шкіру від шкідливих вільних радикалів і діє як природний сонцезахисний крем, що захищає шкіру від ультрафіолетових променів, завдяки чому перешкоджає утворенню сонячних плям, сухості шкіри й появі зморшок. Харчування, що збагачене помідорами, також сприяє збільшенню вироблення колагену – білка, який зберігає еластичність і пружність шкіри.

Завдяки цим властивостям, помідор є незамінним продуктом в будь-якій збалансованій дієті, а також в дієтах з низьким вмістом жирів і протираковій тощо.

Глутатіон діє як потужний антиоксидант, допомагає позбутися від вільних радикалів, які провокують багато хвороб. Велика кількість глутатіону міститься також у шкірці багатьох овочів, тому помідор корисно їсти так само і в сирому вигляді, у салатах. Це дуже важливий елемент, який виводить токсини, особливо важкі метали (які, нагромаджуючись, приводять до погіршення стану організму).

Помідори також знижують рівень холестерину, запобігають серцевим захворюванням. Дослідження, опубліковане в журналі «Experimental and Therapy Medicine», показало, що вживання томатів позитивно впливає на антиагрегаційну активність тромбоцитів і захист ендотелію, що також може бути корисно для здоров’я серцево-судинної системи.

Для оптимального здоров’я та красивої шкіри намагайтеся випивати одну склянку томатного соку або з’їдати один помідор на день.

Але плоди томату можуть погіршувати стан здоров’я в людей, які потерпають від печії та підвищеної кислотності. Помідор може також викликати сильну алергію. З обережністю потрібно вживати томати людям з хронічними захворюваннями нирок, через високий вміст у них калію. Помідори можуть погіршити синдром подразненого кишківника та діарею, а також протипоказані при жовчнокам’яній хворобі. При панкреатиті й виразці шлунка показано помірне вживання помідорів, адже вони здатні спровокувати загострення.

Костянтин ПАШКО,

Галина КРИЦЬКА,

доценти кафедри загальної гігієни та екології

Тернопільського медуніверситету,

Стефанія КУМАНОВСЬКА,

лікарка вищої категорії

 

Далі буде