Ювіляри січня

3 січня відзначила ювілейний день народження завідувачка кафедри акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти, професорка Алла Володимирівна БОЙЧУК

Вельмишановна Алло Володимирівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту й успішно пройшли 37-літній трудовий шлях від аспірантки, асистентки, доцентки до професорки кафедри акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти, яку впродовж 22 роки очолюєте.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одну з талановитих випускниць третього покоління, відому в Україні науковицю, висококваліфіковану клініцистку-акушер-гінекологиню, досвідчену педагогиню за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реформування навчального процесу відповідно до європейських стандартів, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Активною є Ваша громадська діяльність, зокрема як голови спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій за профілями «Акушерство та гінекологія», «Педіатрія», «Інфекційні хвороби» при Тернопільському національному медичному університеті імені Івана Горбачевського, як членкиню спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Ваші порядність, працелюбність, жіночність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Алло Володимирівно, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай злагода буде, хай буде любов,

Хай тисячу раз повторяються знов

Хороші, святкові і пам’ятні дні,

Хай сонце всміхається Вам у житті!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


16 січня відзначає ювілейний день народження провідна фахівчиня відділу державних закупівель ТНМУ Тетяна Миронівна ОПИР

Вельмишановна Тетяно Миронівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, жіноча чарівність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування молодими працівниками.

Бажаємо Вам, вельмишановна Тетяно Миронівно, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових успіхів у Вашій роботі, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, особистого щастя, здійснення найзаповітніших мрій, довгих років радісного та щасливого життя!

Ще зичимо миру, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття,

Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї

І спокій на серці, і хліб на столі.

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


20 січня відзначила ювілейний день народження лаборантка кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами ТНМУ Марія Володимирівна САЛУК

Вельмишановна Маріє Володимирівно!

У стінах університету Ви успішно виконуєте одну з найбільш важливих ділянок роботи – організаційне забезпечення навчального процесу, проведення висококваліфікованих наукових досліджень.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші інтелігентність, порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування молодими працівниками.

Бажаємо Вам, вельмишановна Маріє Володимирівно, міцного здоров’я, щастя, людського тепла, невичерпного життєвого оптимізму, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


31 січня відзначає ювілейний день народження доцентка кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією ТНМУ Любов Августинівна ВОЛЯНСЬКА

Вельмишановна Любове Августинівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту та успішно пройшли трудовий шлях від асистентки кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією – до доцентки з 20-літнім стажем.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одну з талановитих випускниць третього покоління, відому науковицю, висококваліфіковану клініцистку-педіатриню, досвідчену педагогиню та виховательку студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, жіноча чарівність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Любове Августинівно, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного, щасливого життя.

Нехай вам сонечко світить, а серце співає,

Нехай печаль дороги до серця не знає,

Нехай щастя буде у вашому домі

І радість нехай з вами буде завжди,

Здоров’я міцного і справедливої долі

Нехай Господь Бог дає на довгі роки!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського