Ювіляри серпня

1 серпня виповнилося 80 років професорові кафедри хірургії № 1 з урологією, малоінвазивною хірургією імені Л.Я. Ковальчука ТНМУ Вікторові Олександровичу ШІДЛОВСЬКОМУ

Вельмишановний Вікторе Олександровичу!

Сердечно вітаємо Вас з 80-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після двох років практичної лікарської роботи, аспірантури в Київському науково-дослідному інституті переливання крові, успішно пройшли 48-літній трудовий шлях від асистента до професора, очолювали кафедру факультетської хірургії та загальної хірургії.

Тепер Ви продовжуєте реалізовувати свій великий досвід і творчий потенціал на посаді професора кафедри.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників, відомого в Україні вченого, висококваліфікованого клініциста-хірурга, досвідченого педагога й вихователя студентської молоді. Цінуємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваша праця відзначена Державною премією в галузі науки і техніки, почесним званням «Заслужений лікар України».

Ваші порядність, працелюбність, толерантність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Вікторе Олександровичу, доброго здоров’я, невичерпного творчого натхнення та енергії, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, радості, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку.

Зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,

Щоб усіх на сторіччя могли запросити,

Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося,

А всі Ваші мрії та плани збувалися!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


18 серпня відзначила ювілейний день народження ветеран ТНМУ Юлія Максимівна ЗАЯЦЬ

Вельмишановна Юліє Максимівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Після закінчення Чернівецького державного університету та здобувши фах філологині-вчительки української мови та літератури, Ви 16 років працювали за фахом у середній школі. Згодом успішно пройшли 10-літній трудовий шлях: спочатку – методистки, викладачки-методистки й викладачки української мови та літератури підготовчого відділення Тернопільського державного медичного інституту.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як досвідчену педагогиню та виховательку студентської молоді, за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Особливо цінуємо Вашу участь в організації та становленні підготовчого відділення, Вашу любов до рідного слова, сприяння формуванню загальної культури майбутніх лікарів, їхнього патріотизму, активній громадянській позиції.

Ваші порядність, працелюбність, жіноча чарівність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентської молоді та викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Юліє Максимівно, мирного неба, доброго здоров’я, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Бажаємо щастя, здоров’я і сили,

Щоб довгі літа плечей не схилили,

Щоб спокій і мир панували на світі,

Щоб радість знайшли Ви в онуках і дітях!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


26 серпня 60 років відзначає доцент кафедри медичної біології ТНМУ Степан Степанович ПОДОБІВСЬКИЙ

Вельмишановний Степане Степановичу!

Сердечно вітаємо Вас із 60-літтям!

Після закінчення Тернопільського державного педагогічного інституту, п’яти років практичної роботи за фахом у школі, в тому числі й на посаді директора, трьох років навчання в аспірантурі, яка завершилася успішним захистом кандидатської дисертації за спеціальністю 03.00.09 ентомологія, семи років роботи викладачем, проректором з наукової роботи, деканом новоствореного факультету «Біологія з фізичним вихованням» у Кременецькому педагогічному коледжі та 17-літнім періодом роботи доцентом кафедри у ТНПУ імені Володимира Гнатюка, у стінах Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського Ви успішно працюєте доцентом кафедри медичної біології та поєднуєте роботу старшого наукового співробітника в центральній науково-дослідній лабораторії університету, досліджуючи надзвичайно актуальну проблему – біологію, екологію та значення іксодових кліщів як переносників бореліозу.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відомого науковця, висококваліфікованого, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Степане Степановичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай сміється доля, мов калина в лузі,

У родиннім колі, серед вірних друзів.

Хай крокують поруч вірність і кохання,

Хай здійсняться мрії і усі бажання!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


29 серпня відзначає ювілейний день народження доцентка кафедри анатомії людини ТНМУ Олександра Миколаївна КИРИЧОК

Вельмишановна Олександро Миколаївно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Після закінчення Куйбишевського медичного інституту за спеціальністю «лікувальна справа» Ви 9 років працювали лікаркою-ординаторкою в Дрезденському госпіталі (Німеччина) та мріяли займатися наукою. Ваші бажання реалізувалися, коли Ви вступили на роботу в ТНМУ, де успішно пройшли 26 літній трудовий шлях: спочатку – старшої лаборантки, асистентки, а останні 19 років доцентки кафедри анатомії людини.

Ректорат, профком, працівники та студенти університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відому науковицю, висококваліфіковану, досвідчену педагогиню та виховательку студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Особливо цінуємо Вашу плідну педагогічну діяльність на кафедрі (створення низки посібників, методичних матеріалів, відеолекцій англійською мовою) з поєднанням обов’язків вченого секретаря вченої ради ННІ морфології протягом останніх 18 років. Ви – постійний керівник студентського наукового гуртка, неодноразово готували студентів до 2 туру Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно орієнтованої дисципліни «Анатомія людини», де Ваші підопічні здобували перші місця та отримували дипломи першого ступеня. Любов до лікарської справи Ви передали й своїм синам.

Активною є Ваша громадська робота, зокрема, в організації матеріального забезпечення навчального процесу та наукової роботи кафедри, в реконструкції музейних препаратів, виготовленні муляжів для навчального процесу, протягом багатьох років виконуєте обов’язки матеріально-відповідальної особи.

Ваші порядність, наполегливість, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Олександро Миколаївно, мирного неба, доброго здоров’я, творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності. Нехай серпнева Пресвята Богородиця посилає Вам щасливі й многії літа, невичерпну енергію для реалізації найзаповітніших бажань у мирній процвітаючій Україні.

Хай злагода буде, хай буде любов,

Хай тисячу раз повторяються знов

Хороші, святкові і пам’ятні дні,

Хай сонце всміхається Вам у житті!

Ректорат, профком, колектив ННІ морфології ТНМУ імені Івана Горбачевського