Ювіляри серпня

Вітаємо з 80-літтям ветерана ТНМУ імені І.Я.Горбачевського Ореста Івановича БЕРЕЗОВСЬКОГО

Вельмишановний Оресте Івановичу!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиросердечно вітають Вас з 80-літтям!

Глибоко поважаємо й шануємо Вас як одного з найталановитіших випускників нашого університету, відомого науковця, висококваліфікованого клініциста-ортопеда-травматолога, оригінального винахідника та раціоналізатора, талановитого літератора, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів і викладачів

Бажаємо Вам, вельмишановний Оресте Івановичу, доброго здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

80 років вже пройшло,

Як Богом Вам життя дано.

Бажаєм здоров’я Вам міцного,

Ще й всяких благ до нього!

Дай Боже Вам жити і горя не знати,

Щоб сотую весну із нами стрічати!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


Вітаємо з ювілеєм доцентку кафедри фармації ННІПО ТНМУ імені І.Я. Горбачевського Людмилу Вікторівну ВРОНСЬКУ

Вельмишановна Людмило Вікторівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету сердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Глибоко поважаємо та шануємо Вас як відомого науковця, висококваліфіковану фармацевтку, талановиту педагогиню за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків. Ви активно допомагаєте молодим викладачам відчиняти двері у світ великої науки та здобути ступінь кандидата наук.

Ваші порядність, працелюбність, жіночність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих провізорів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Людмило Вікторівно, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


Вітаємо з ювілеєм провідного інженера-технолога КХС ТНМУ імені І.Я.Горбачевського Марію Василівну ГАРАЧ

Вельмишановна Маріє Василівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро вітають Вас з ювілейним днем народження!

Глибоко поважаємо та щиро шануємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, організаторський талант, вміння працювати з людьми, сумлінне виконання своїх службових та громадських обов’язків.

Ваша професійна діяльність відзначена грамотами й подяками ректора університету.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування.

Бажаємо Вам, вельмишановна Маріє Василівно, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай злагода буде, хай буде любов,

Хай тисячу раз повторяються знов

Хороші, святкові і пам’ятні дні,

Хай сонце всміхається Вам у житті!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського