Ювіляри листопада

5 листопада відзначила ювілейний день народження доцентка кафедри терапії та сімейної медицини ТНМУ Наталія Євгенівна БОЦЮК

Вельмишановна Наталіє Євгенівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після 11 років викладання в Кременецькому медичному училищі та практичної лікарської роботи, успішно пройшли майже 25-літній трудовий шлях: спочатку асистентки, а останні 19 років – доцентки кафедри терапії та сімейної медицини.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як науковицю, висококваліфіковану клініцистку, досвідчену педагогиню та виховательку студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, жіноча чарівність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Наталіє Євгенівно, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


9 листопада відзначила ювілейний день народження лаборант кафедри ортопедичної стоматології ТНМУ Галина Володимирівна УГРИН

Вельмишановна Галино Володимирівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви успішно пройшли майже 40-літній трудовий шлях: спочатку препараторки кафедри терапії, кафедри кардіології, лаборантки кафедри фізвиховання, кафедри військової і екстремальної медицини, бібліотекарки, а останні 16 років – лаборантки кафедри ортопедичної стоматології; виконували одну з найважливіших ділянок роботи – організаційного забезпечення навчального процесу, проведення висококваліфікованих наукових досліджень.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування.

Бажаємо Вам, вельмишановна Галино Володимирівно, миру, міцного здоров’я, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай на життєвій Вашій довгій ниві

Росте зерно достатку і добра,

Щоб Ви були здорові і щасливі,

Щоб доля тільки світлою була!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


27 листопада виповнюється 50 років доцентові кафедри патологічної анатомії із секційним курсом та судовою медициною ТНМУ Михайлові Ярославовичу ФУРДЕЛІ

Вельмишановний Михайле Ярославовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 50-літтям!

Після закінчення Кременецького медичного училища, служби за фахом у Збройних силах України Ви з відзнакою здобули вищу медичну освіту в Тернопільській державній медичній академії, завершили навчання в очній аспірантурі на кафедрі патологічної анатомії із секційним курсом та судової медицини, захистивши кандидатську дисертацію. Впродовж 16 років успішно пройшли трудовий шлях асистента, доцента кафедри, завоювали авторитет висококваліфікованого спеціаліста-патологоанатома, а останні 13 років поєднуєте роботу з обов’язками заступника декана факультету іноземних студентів.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відомого науковця, висококваліфікованого фахівця, талановитого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Михайле Ярославовичу, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Вам лише 50. Це зовсім небагато.

Коли серце співає і хочеться свята,

Коли руки умілі до праці готові,

Коли мудрість зоріє у кожному слові.

Тож живіть іще стільки ж в пошані й здоров’ї!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


29 листопада виповнюється 60 років професорові кафедри загальної хірургії ТНМУ Петрові Олександровичу ГЕРАСИМЧУКУ

Вельмишановний Петре Олександровичу!

Сердечно вітаємо Вас із 60-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після чотирьох років практичної лікарської роботи, успішно пройшли понад 33-літній трудовий шлях від клінічного ординатора до професора кафедри загальної хірургії.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників другого покоління, відомого в Україні науковця, висококваліфікованого клініциста-хірурга, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підвищення навчальних, наукових та фахових стандартів роботи кафедри.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Петре Олександровичу, миру й спокою у житті, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевної рівноваги, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

60 – не привід для печалі,

60 – це зрілість золота.

Хай до ста, а, може, ще і далі

Йдуть, не оглядаючись літа.

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського