Ювіляри листопада

20 листопада виповнилося 50 років деканові фармацевтичного факультету, доцентові кафедри фармацевтичної хімії ТНМУ, кандидату фармацевтичних наук Дмитрові Борисовичу КОРОБКУ.

Вельмишановний Дмитре Борисовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 50-літтям!

Після закінчення фармацевтичного факультету Запорізького медуніверситету, навчання в аспірантурі, захисту кандидатської дисертації, шести років роботи асистентом, старшим викладачем кафедри фармацевтичної хімії Запорізького медуніверситету в стінах Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Ви успішно пройшли 18-літній трудовий шлях доцента спочатку кафедри фармацевтичних дисциплін, згодом – кафедри фармацевтичної хімії. Впродовж дев’яти років обіймали посаду заступника декана фармфакультету, помічника першого проректора університету. Останні вісім років Ви очолюєте фармацевтичний факультет. Цінуємо Ваш вагомий внесок у його становлення, зміцнення авторитету та популярності серед абітурієнтів.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відомого науковця, висококваліфікованого фармацевта, талановитого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків. За результатами анкетування студентів Вас визнано одним з кращих лекторів факультету.

Активною є Ваша громадська діяльність, зокрема, як члена ректорату та вченої ради університету, члена редколегії науково-практичного журналу, багаторічного експерта центру тестування при МОЗ України, члена методичної комісії МОН України, голови атестаційної комісії фармацевтичних кадрів Хмельницької області.

Ваша професійна та громадська діяльність відзначені подякою Міністерства освіти і науки України, грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, грамотами та подяками ректора університету.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих фармацевтів, лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Дмитре Борисовичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай сміється доля, мов калина в лузі,

У родиннім колі, серед вірних друзів,

Хай крокують поруч вірність і кохання,

Хай здійсняться мрії і усі бажання!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


26 листопада виповнюється 80 років завідувачу кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків ТНМУ, професору Тарасові Андрійовичу ГРОШОВОМУ.

Вельмишановний Тарасе Андрійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 80-літтям!

Після закінчення Львівського медінституту та навчання в аспірантурі, викладацької й наукової роботи у Львівському та Запорізькому медінститутах, захисту кандидатської та докторської дисертацій, п’яти років роботи на відповідальних посадах у ВАТ «Галич-фарм» у Тернопільському медуніверситеті імені І.Я. Горбачевського Ви успішно пройшли 19-літній трудовий шлях завідувача кафедри, спочатку фармацевтичних дисциплін, а згодом – управління та економіки фармації з технологією ліків.

Особливо цінуємо Вашу діяльність на посаді декана в період становлення фармацевтичного факультету.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як видатного, відомого в Україні та за її межами вченого-фармацевта, досвідченого педагога й вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов‘язків.

Активною є Ваша громадська діяльність як головного редактора журналу «Фармацевтичний часопис», члена редколегій ще трьох науково-практичних журналів, члена спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Ваші досягнення в науці, педагогічній та громадській діяльності, працелюбність, порядність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих фармацевтів, лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Тарасе Андрійовичу, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, творчого натхнення, нових здобутків у Вашій благородній діяльності, добробуту, душевного спокою, людського тепла, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Нехай здоров’я, радість і достаток

Сипляться, немов вишневий цвіт,

Хай малює доля з буднів свято

І дарує Вам багато літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського