Ювіляри квітня

6 квітня виповнилося 50 років доцентові кафедри хірургії №2 ТНМУ Андрію Романовичу ВАЙДІ

Вельмишановний Андрію Романовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 50-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, навчалися в магістратурі, успішно пройшли трудовий шлях асистента та доцента. Ви набували практичного досвіду на кафедрі онкології, променевої діагностики, терапії та радіаційної медицини, згодом – шпитальної хірургії, хірургії з анестезіологією № 2, а останні роки – кафедри хірургії №2. Свою професійну майстерність судинного хірурга Ви підвищували, стажуючись на базі клінік Федеративної Республіки Німеччини.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників третього покоління, відомого науковця, висококваліфікованого клініциста-хірурга, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Андрію Романовичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Бажаєм успіхів великих у роботі

Й побільше творчих Вам натхнень.

Нехай минають завжди всі турботи

І хай приносить радість кожен день.

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


8 квітня виповнилося 50 років доцентові кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією ТНМУ Ігорю Романовичу КОПИТЧАКУ

Вельмишановний Ігоре Романовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 50-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після періоду роботи за фахом у хірургічному відділенні ТОВ «Десна ЛТД», продовжили кар’єру на кафедрі загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, пройшовши шлях лаборанта та асистента, здобули вчене звання кандидата медичних наук, працювали доцентом на кафедрі загальної хірургії, а останні 9 років є доцентом кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією й виконуєте обов’язки завуча кафедри.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників третього покоління, відомого науковця, висококваліфікованого хірурга-ортопеда-травматолога, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші інтелігентність, доброзичливість, порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Ігорю Романовичу, міцного здоров’я, миру, злагоди, творчого натхнення, успіхів у Вашій благородній роботі, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,

Щоб усіх на сторіччя могли запросити,

Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося,

А всі Ваші мрії та плани збувалися.

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


9 квітня відзначила ювілейний день народження доцентка кафедри медичної хімії ТНМУ Надія Андріївна ВАСИЛИШИН

Вельмишановна Надіє Андріївно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Після закінчення Львівського державного університету імені Івана Франка, періоду роботи вчителькою хімії у середній школі у стінах Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського Ви успішно пройшли шлях від викладачки підготовчого відділення, медичного коледжу до доцентки спочатку кафедри фармацевтичної хімії, а згодом – кафедри медичної хімії.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як науковицю, досвідчену педагогиню та виховательку студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів

Бажаємо Вам, вельмишановна Надіє Андріївно, доброго здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Хай здоров’я, щастя і достаток

Огортають Вас, як липи цвіт,

Хай малює доля з буднів свято,

А Господь дарує ще багато літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


10 квітня виповнилося 50 років доктору біологічних наук, професорові, завідувачу кафедри медичної інформатики ТНМУ Дмитрові Вікторовичу ВАКУЛЕНКУ

Вельмишановний Дмитре Вікторовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 50-літтям!

Після закінчення Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя, роботи за фахом інженера-конструктора Тернопільського радіо-заводу «Оріон» у стінах Тернопільського національного медичного університету Ви успішно пройшли 21-літній трудовий шлях асистента, доцента, професора та очолили кафедру медичної інформатики.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відомого науковця, висококваліфікованого педагога й вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Дмитре Вікторовичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів та здобутків у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай стелиться життя розмаєм

І хилить щастя повен цвіт,

Ми від душі для Вас бажаєм

Здоров’я міцного і многая літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


11 квітня відзначила ювілейний день народження лаборантка кафедри стоматології ФПО ТНМУ Марія Зіновіївна САМПАРА

Вельмишановна Маріє Зіновіївно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви успішно пройшли трудовий шлях лаборантки спочатку міжкафедральної науково-клінічної лабораторії, кафедри ортопедичної стоматології, а останніми роками – кафедри стоматології ФПО, забезпечуючи навчальний процес, діагностичні процедури та наукові дослідження.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування.

Бажаємо Вам, вельмишановна Маріє Зіновіївно, доброго здоров’я, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Нехай добром наповниться хата,

Достатком, щирістю і сонячним теплом,

Хай буде вірних друзів в ній багато,

Прихильна доля огорта крилом!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


24 квітня виповнилося 70 років професорові кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії ТНМУ, завідувачу курсу фтизіатрії Леонідові Андрійовичу ГРИЩУКУ

Вельмишановний Леоніде Андрійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 70-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після 14 років практичної лікарської роботи, успішно пройшли 26-літній трудовий шлях від асистента до професора, завідувача курсу фтизіатрії кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників другого покоління, відомого науковця, висококваліфікованого клініциста-фтизіатра, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, інтелігентність, працелюбність, відповідальність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Леоніде Андрійовичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення та оптимізму, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Хай обминають Вас тривоги,

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла, радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

 

Тож не старійте і не знайте

В житті ні смутку, ані бід,

У серці молодість плекайте,

Живіть до ста щасливих літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського