Ювіляри жовтня

20 жовтня відзначає ювілейний день народження доцентка кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки ТНМУ Тетяна Іванівна ТОЛОКОВА

Вельмишановна Тетяно Іванівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту та успішно пройшли 25-літній трудовий шлях від асистентки до доцентки кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки.

Колектив університету глибоко поважає та щиро шанує Вас як одну з талановитих випускниць третього покоління, науковицю, досвідчену педагогиню й вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Тетяно Іванівно, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Бажаєм успіхів великих у роботі

Й побільше творчих Вам натхнень.

Нехай минають завжди всі турботи

І хай приносить радість кожен день!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


21 жовтня відзначає ювілейний день народження ветеран ТНМУ Олена Олександрівна ВАСИЛЮК

Вельмишановна Олено Олександрівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиросердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Після закінчення Чернівецького державного університету, роботи старшою лаборанткою Киргизького медичного інституту у стінах Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського Ви успішно пройшли 35-літній трудовий шлях старшої лаборантки кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології, виконували одну з найважливіших ділянок роботи – лабораторне та організаційне забезпечення навчального й наукового процесу.

Глибоко поважаємо та шануємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування.

Бажаємо Вам, вельмишановна Олено Олександрівно, доброго здоров’я, душевного спокою, добробуту, людського тепла, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Бажаєм здоров’я Вам міцного,

Ще й всяких благ до нього!

Дай Боже Вам жити і горя не знати,

Щоб сотую весну із нами стрічати!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського