Ювіляри грудня

13 грудня виповнилося 70 років завідувачу кафедри загальної хірургії ТНМУ професору Ігорю Миколайовичу ДЕЙКАЛУ

Вельмишановний Ігорю Миколайовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 70-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після п’яти років практичної лікарської роботи, успішно пройшли понад 40-річний трудовий шлях від клінічного ординатора до доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри загальної хірургії, члена вченої ради університету.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як відомого в Україні та за її межами вченого, талановитого хірурга й педагога, вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Особливо цінуємо Ваші зусилля на згуртування колективу кафедри, спрямування його на активну творчість, збереження добрих традицій кафедри, модернізацію діяльності відповідно до сучасних реформаторських вимог. Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Ігорю Миколайовичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай обминають Вас тривоги,

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла, радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

 

Тож не старійте і не знайте

В житті ні смутку, ані бід,

У серці молодість плекайте,

Живіть до ста щасливих літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського


18 грудня виповнюється 50 років операторові комп’ютерного набору групи з обслуговування комп’ютерних класів відділу програмного та апаратного забезпечення ТНМУ Сергію Ростиславовичу НУЖНОМУ

Вельмишановний Сергію Ростиславовичу!

Сердечно вітаємо Вас з 50-літтям!

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування молодими працівниками.

Бажаємо Вам, вельмишановний Сергію Ростиславовичу, міцного здоров’я, бадьорості, невичерпної енергії, вірних друзів, добробуту, людського тепла, радості від кожного дня, родинного благополуччя, довгих років щасливого життя.

Нехай здоров’я, радість і достаток

Сипляться, немов вишневий цвіт,

Хай малює доля з буднів свято

І дарує Вам багато літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського