Ювіляри вересня

5 вересня виповнилося 60 років завідувачу кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії ТНМУ професору Олександрові Івановичу ЯШАНУ

Вельмишановний Олександре Івановичу!

Сердечно вітаємо Вас з 60-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після восьми років практичної лікарської роботи, успішно пройшли 30-літній трудовий шлях від асистента, доцента, професора кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії, яку очолюєте впродовж останніх 17 років.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають й щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників третього покоління, відомого в Україні вченого, висококваліфікованого клініциста-оториноларинголога, члена Асоціації отохіругів та отоневрологів України, досвідченого педагога й вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків. Свою професійну майстерність ви удосконалювали стажуванням у Віденському медичному університеті (Австрія), в Центрі слуху та мови (Польща), брали участь у Зальзбурзькому семінарі з хірургії вуха (2019 р.), регулярний активний учасник семінарів, засідань, круглих столів і майстер-класів Асоціації отохіругів та отоневрологів України.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Олександре Івановичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай здоров’я, щастя і достаток

Огортають Вас, як липи цвіт,

Хай малює доля з буднів свято,

А Господь дарує ще багато літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


6 вересня відзначила ювілейний день народження доцентка кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами ТНМУ Мар’яна Тарасівна КОВАЛЬЧУК

Вельмишановна Мар’яно Тарасівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту та успішно пройшли майже 26-літній трудовий шлях асистентки, а згодом – доцентки кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають й щиро шанують Вас як талановиту випускницю нашої Alma Mater, висококваліфіковану клініцистку-дерматовенерологиню, досвідчену педагогиню та виховательку студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, жіноча чарівність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Мар’яно Тарасівно, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Хай стелиться життя розмаєм

І хилить щастя повен цвіт,

Ми від душі для Вас бажаєм

Здоров’я міцного і многая літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


11 вересня виповнилося 85 років ветеранові ТНМУ Анатолію Івановичу ПАЛАМАРЧУКУ

Вельмишановний Анатолію Івановичу!

Сердечно вітаємо Вас з 85-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після двох років практичної лікарської роботи, громадської та виховної діяльності в Alma Mater, успішно пройшли 55-літній трудовий шлях клінічного ординатора та асистента кафедри загальної хірургії.

Останні 20 років Ви поєднували педагогічну та наукову роботу з виконанням функцій помічника ректора й інспектора навчального відділу, де проявлялося Ваше вміння працювати з людьми, організаторський талант і великий досвід роботи.

Усім пам’ятна Ваша активна участь у виховному процесі, в громадській діяльності, у створенні музею та книги про історію університету; Ви були заступником голови університетської комісії соціального страхування та співорганізатором асоціації випускників університету.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважає й шанує Вас як одного з талановитих перших випускників, висококваліфікованого клініциста, досвідченого науковця, педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Анатолію Івановичу, мирного неба, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, творчого натхнення, нових успіхів у Вашій шляхетній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

85 років – це символ довголіття.

Сьогодні хочемо Вам побажати

Відзначити ще мінімум століття!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського


26 вересня виповнилося 60 років завідувачу кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії ТНМУ, професорові Сергію Михайловичу АНДРЕЙЧИНУ

Вельмишановний Сергію Михайловичу!

Сердечно вітаємо Вас із 60-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а згодом, після чотирьох років практичної лікарської роботи, успішно пройшли 33-літній трудовий шлях від асистента, доцента, професора, завідувача кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, яку очолюєте понад 20 років.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників третього покоління, відомого в Україні вченого, висококваліфікованого клініциста-терапевта, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реформування навчального процесу відповідно до європейських стандартів, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Активною є Ваша громадська діяльність. Ви є членом редакційної ради двох медичних журналів, головою циклової методичної комісії з терапевтичних дисциплін, куратором терапевтичного та ревмо-кардіологічного відділень Тернопільської комунальної міської лікарні №2.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Сергію Михайловичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя й затишку, довгих років радісного та щасливого життя.

Нехай добром наповниться хата,

Достатком, щирістю і сонячним теплом,

Хай буде вірних друзів в ній багато,

Прихильна доля огорта крилом!

Ректорат і профком ТНМУ імені Івана Горбачевського