Щеплять іноземних студентів від COVID-19

У навчальному корпусі навчально-наукового інституту медсестринства ТНМУ (вул. Коцюбинського, 3) розгорнуто центр вакцинації від COVID-19. Тут 12 серпня розпочали щеплення іноземних студентів вакциною «Модерна». Центр працює кожного дня з 9.00 до 16.00. Першого дня в ННІ медсестринства вакцинували понад 30 громадян Індії.

Ректор ТНМУ, професор Михайло КОРДА серед іноземних студентів, які прийшли щепитися від COVID-19 у центр вакцинації

Ті іноземні студенти, які отримали першу дозу вакцини Covishield у своїй країні, можуть отримати другу дозу цієї вакцини в центрі вакцинації. Для цього треба мати сертифікат про перше щеплення.

Іноземні студенти повинні мати з собою посвідку про тимчасове перебування на території України, паспорт і квитанцію про оплату (140 грн. – це оплата за послуги центру вакцинації).

Другу дозу вакцини «Модерна» можна буде отримати через 28 днів після першої вакцинації. Після другої дози іноземні студенти також матимуть можливість одержати міжнародний сертифікат про вакцинацію.

У цьому центрі вакцинації щеплення отримують і всі бажаючі тернополяни.

Окрім того, в Україні до кампанії з вакцинації від коронавірусу також залучають студентів-медиків та інтернів, щоб знизити навантаження на медпрацівників. Про це повідомило на своїх інформаційних платформах українське Бюро ВООЗ. Зазначимо, що студенти ТНМУ 4-5 курсів активно залучені до процесу щеплення.

Представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт додав, що залучення волонтерів і студентів – стандартна процедура, яку використовують в інших країнах.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлини авторки