Цікавинки про картоплинки

Важко уявити собі наш стіл без картоплі, яку вважають другим хлібом. З неї понавигадували безліч страв. Але й збереглися давні цілющі рецепти для лікування та оздоровлення організму.

Відвар картоплі поліпшить зір і роботу стравоходу

Відвар з екологічно чистої картоплі в лушпині – прекрасний засіб для покращення роботи стравоходу, підшлункової залози, поліпшення слуху та зору. Пити потроху в передобідню пору. Для слуху й зору – тричі на день, ложку-дві, за десять хвилин перед їдою.

У такому відварі (не соленому) тримали на ніч стопи ніг (лише стопи), як треба було стабілізувати щитоподібну чи підшлункову залозу. Тримали на ніч лікті рук старі чоловіки, якщо тремтіли та не слухалися ноги. Тримали долоні по зап’ястя кілька разів на день, як сковувало руки. Давали ложку-дві вранці малим дітям, схильним до вплодження глистів.

Відвар з обчищеної картоплі таких цілющих властивостей не має.

Картопляний сік творить дива

Сік з екологічно чистої картоплі творить дива. Він має протизапальну, сечогінну, ранозагоювальну дію, його п’ють при нудоті, бо добре очищає організм, рекомендують при хворобах нирок, печінки, цукровому діабеті, при гастритах з підвищеною кислотністю, виразці шлунка, закрепах, колітах. П’ють з цілющою метою при головних болях, хворобах серця, ожирінні, при набряках серцевого та ниркового походження, щоб знизити артеріальний тиск. Уживають по півсклянки двічі-тричі на день, за півгодини до споживання їжі. Сік сирої картоплі блокує новоутворення, виразки, рани. Проте якщо довго вживати (більше п’яти-шести тижнів на рік) – розлад стравоходу, печінки.

Сік з молоденьких бараболин очищає кров, жили (артерії), кашку з потертих клали на повіки, би ноги довго по-молодечому тупали по землі.

При сухому кашлі, нежитю, бронхіті дуже стають у поміч картопляні інгаляції. Картоплю відварюють, зливають воду, товчуть, додають кукурудзяного борошна чи лікарських трав – шавлії, м’яти, евкаліпта й дихають над парою. Ще більший ефект має відварене картопляне лушпиння.

Дівчаток міжніжжям тримають над легкою парою з відвареного картопляного лушпиння, якщо є нетримання сечі. Чоловіки сидять над такою парою заднім проходом, особливо старенькі, якщо є геморой. Щоб побороти геморой, на ніч вставляють у пряму кишку вирізану із сирої картоплини свічу.

Сиру терту картоплину прикладають до хворих місць від опіків, варикозного розширення вен, наривів, екземи, виразки гомілки.

Кружальця від головного болю

Якщо не отруєна – дуже цілюща. Кружальця необчищеної кладуть на чоло, коли болить голова. Добре це робити, коли картопля молода. Вона витягує з організму те, що розм’якшує й роздрібнює наш кістяк, у тому числі й зуби, що дає відкладання солей.

Так роблять двічі-тричі на тиждень, по 5-6 хвилин. Але це добре робити не більше, як разів чотири на рік, бо сприятиме утворенню наростів, ґуль і кісток. Якщо робити такі кружальця зі старої картоплі – врегульовується кров’яний тиск, приводиться до норми кровообіг зони голови.

Свіжим лушпинням з картоплі добре обкладати ноги нижче колін (униз – пальців на три-чотири) напівкільцем, не торкаючи задньої сторони. Зміцнюватиметься пругкість тіла, лиця.

Напівкругом, довкола п’яти (шпори) – можна від самої ступні аж по кісточки – виводяться з організму всілякі руйнівні знаки від поганої води.

Картопляний відвар (без солі), якщо полоскати ним горло, – виводиться з організму зайва вода (особливо, як набряки ніг, легенів, серця). Якщо класти примочки з підсоленого відвару на повіки заплющених очей – покращується зір.

Лілія ЛУКАШ