Хор ТНМУ привітав колектив вишу дзвінкою колядою

Колядування в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського відбувається завжди цікаво й насичено. Щороку хор ТНМУ та театральна студія «Арт-драма» готують нову святкову програму коляд і щедрівок, а також вертепного дійства. Крім того, всі кошти, які наші колядники отримують у подарунок від вдячної публіки, використовують з доброчинною метою. Минулими роками, скажімо, було придбано необхідне обладнання, техніка й медичні засоби для лікувальних закладів міста.

Хор вітає ректор ТНМУ, професор Михайло КОРДА

Цьогоріч свої корективи внесли карантинні умови. Через онлайн-навчання студенти не мали змоги долучитися до святкового колядування. Проте творча частина викладачів і працівників нашого вишу, які є учасниками хору, дали можливість відчути радість Різдвяних свят.

Ректор університету, професор Михайло Корда зазначив, що хоровий колектив вишу став візитівкою та його виступів завжди з нетерпінням очікують викладачі, працівники й студенти. Очільник університету наголосив, що нині дуже важливо на власному прикладі й за допомогою активної діяльності пропагувати українську культуру, її пісенну спадщину. «Ви гідно виконуєте важливі завдання щодо плекання нашого культурного спадку. Ми всі щиро дякуємо вам, що, незважаючи ні на що, несете радість людям, даруєте прекрасне мистецтво. Адміністрація університету підтримувала та підтримуватиме й надалі хоровий колектив. Бажаю вам подальшого розвитку, реалізації творчих задумів і планів», – додав Михайло Михайлович.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлини Миколи ВАСИЛЕЧКА