Хай буде світлим кожен день в житті!

Наталія Іллівна – цікава та неординарна особистість, талановита науковиця, ініціативна педагогиня, яка застосовує творчий підхід, інноваційні технології в роботі зі студентами, ефективна організаторка навчальної та наукової роботи на кафедрі, чуйна й доброзичлива людина, яка готова прийти на допомогу кожному.

Доцентка Наталія ТКАЧУК з доньками Оленою та Анастасією

Народилася Наталія Іллівна у старовинному місті Кременець. Після закінчення нашого університету 1976 року та кількох років роботи лікаркою-терапевткою в Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні наша ювілярка обрала стежку педагогині. З січня 1980 року працювала асистенткою та була заочною аспіранткою кафедри мікробіології, вірусології та імунології Тернопільського медичного університету, в стінах якого успішно пройшла понад 42-річний трудовий шлях: спочатку асистентки, старшої викладачки, а з 1987 р. – доцентки, завучки кафедри мікробіології, вірусології та імунології, директорки ННІ медико-біологічних проблем.

Наталія Іллівна активно займається педагогічною та науковою роботою, є авторкою та співавторкою понад 150 наукових і навчально-методичних публікацій, навчальних посібників, щорічно бере участь в організації студентських конгресів і конференцій, курує наукову роботу студентів, які здобувають призові дипломи на Міжнародних студентських наукових конгресах і конференціях, що відбуваються на базі різних провідних навчальних закладів України. З високою педагогічною майстерністю читає лекції, веде практичні заняття для студентів 2-3 курсів медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів. Студенти завжди відзначають високий професіоналізм, самовіддачу й доброзичливість, з якою Наталія Іллівна викладає, в деяких випадках досить важкодоступний для них матеріал, завжди готова додатково пояснити незрозумілі моменти, піти назустріч щодо проблем, які виникають під час навчання.

Але не лише зі студентами Наталія Іллівна проводить багато часу. Велику частку її роботи складає спілкування з викладачами кафедри як завучки. І на цій посаді вона виконує свої обов’язки високо-професійно та самовіддано, ставлячись до молодих викладачів з великою повагою й толерантністю. Це й не дивно, адже Наталія Іллівна сама є частиною викладацької династії, яку гідно продовжують її донька – доцентка кафедри неврології Олена Бударна та внуки Сергій – аспірант кафедри юридичних наук ЗУНУ й Анастасія – здобувач вищої освіти 3 курсу медичного факультету нашого університету.

Важко уявити, як при такому насиченому та інтенсивному графіку роботи в неї ще залишається час на улюблене захоплення – подорожі світом, з яких вона черпає наснагу для життя та ідеї для подальшої роботи на кафедрі, удосконалення навчального процесу, реорганізаційні моменти, тримаючи руку на пульсі кафедрального життя навіть дистанційно.

За сумлінну працю Наталія Іллівна неодноразово відзначена подяками ректора університету, нагороджена грамотами Тернопільських обласної ради та облдержадміністрації.

Колектив кафедри мікробіології, вірусології та імунології вітає Вас, вельмишановна Наталіє Іллівно, з прекрасною ювілейною датою, поспішаємо побажати чудового самопочуття, веселощів, яскравих вражень, незабутніх зустрічей. Нехай доля завжди буде до вас прихильна та щедра на приємні подарунки, нехай з легкістю збуваються всі намічені плани!

Багато щастя і добра багато.

Хай буде світлим кожен день в житті,

Хай негаразди завжди обминають,

Хай буде легко Вам вперед іти

І словом добрим Вас завжди вітають.

Бажаєм успіхів великих у роботі

Й побільше творчих Вам натхнень.

Нехай минають завжди всі турботи

І хай приносить радість кожний день!

Колектив кафедри мікробіології, вірусології та імунології