У ТНМУ накреслили напрямки співпраці з Республікою Узбекистан

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан Алішер А. Курманов і радник з торгівельно-економічних питань Посольства Бабур Расулов у рамках робочого візиту до Тернопільської області відвідали Тернопільський національний медичний університет імені І. Горбачевського. Поважні гості зустрілися з представниками адміністрації вишу.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда зазначив, що упродовж тривалого часу триває успішна співпраця із Самаркандським державним медичним університетом, Ургенчським філіалом Ташкентської державної медичної академії, Ташкентським державним стоматологічним інститутом.

Михайло Михайлович додав, що нині програму подвійних дипломів зі спеціальності «Медсестринство» успішно реалізовують спільно з Самаркандським державним медичним інститутом. У лютому 2021 року з директором Ургенчської філії Ташкентської державної медичної академії, професором Рашидом Рузібаєвим було домовлено про впровадження програми подвійних дипломів зі спеціальності «парамедик». У результаті втілення в життя цього освітнього проєкту випускники отримуватимуть два дипломи – Ургенчської філії Ташкентської державної медичної академії та Тернопільського національного медичного університету ім. Івана Горбачевського за умови виконання навчальних програм обох закладів вищої освіти.

Ректор ТНМУ Михайло Корда також ознайомив делегацію Посольства Республіки Узбекистан з досягненнями вишу, реалізацією міжнародних наукових ґрантових програм, освітніх проєктів.

Посол Республіки Узбекистан Алішер А. Курманов запропонував розробити дорожню карту щодо розширення освітньої діяльності ТНМУ на території Узбекистану. Він додав, що, з одного боку, наш університет зберіг високу якість освіти та постійно розвивається, а з іншого – його батьківщина перебуває в стані розвитку й модернізації медичної галузі. Ці дві складові, на думку посла, є вагомими чинниками для збільшення кількості партнерів з боку Узбекистану та розширення напрямків співпраці.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлини авторки