У ТНМУ відкрили тренінговий клас медичних товарів

На кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського урочисто відкрили навчально-тренінговий клас. Завдяки співпраці з університетом було створено спеціалізований освітній простір, де студенти мають змогу не лише отримати знання з предмета «Фармацевтичне та медичне товарознавство», але практично навчитися користуватися новими сучасними виробами медичного призначення. До облаштування класу долучилася Торгово-промислова компанія «Ергоком» і ТОВ «Норма».

У цій події взяли участь ректор ТНМУ, професор Михайло Корда, завідувач кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків, професор Тарас Грошовий, директор ТПК «ЕРГОКОМ» Віталій Алєксєєв і комерційний директор ТОВ «Норма» Ігор Кучер.

Під час відкриття навчально-тренінгового класу

Доцентка кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Юлія Равлів розповіла, що цей клас допоможе вдосконалити практичні навички майбутніх фахівців фармацевтичної галузі. На рівні досконалого володіння теоретичними знаннями тепер на практиці студенти навчатимуться користуватися сучасними виробами медичного призначення, зокрема тонометрами, інгаляторами, глюкометрами, іригаторами, пульсоксиметрами, бандажами. Цілком оновили також запас шовних матеріалів і хірургічних голок. Випускники фармацевтичного факультету повинні бути найкращими товарознавцями для найбільш ретельного забезпечення потреб споживачів.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда вручив подяки керівникам підприємств за їхній внесок у створення навчально-тренінгового класу.

Водночас Ігор Кучер запропонував у форматі онлайн-лекції поділитися своїм практичним досвідом щодо виробів медичного призначення зі студентами ТНМУ. Очільник вишу підтримав таку ініціативу й невдовзі в університеті організують такий захід.

Зазначимо, що Торгово-промислова компанія «Ергоком» займається реалізацією електронних і механічних тонометрів, стетоскопів, інгаляторів, термометрів, діагностичних приладів, інструментів, засобів для догляду за хворими і товарів для здоров’я, а ТОВ «Норма» розробляє, впроваджує та виробляє продукцію медичного призначення.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлина автора