У ТНМУ відбулися вибори ректора

За кандидатуру професора Михайла КОРДУ проголосувала 781 особа (97,38% від кількості тих, хто з’явився на дільницю)

У Тернопільському національному медичному університеті імені І. Горбачевського 17 червня з дотриманням усіх карантинних вимог відбулися вибори на посаду ректора ТНМУ. Відповідно до статті 42-ї Закону України «Про вищу освіту» на цю посаду балотувався професор Михайло Корда. Нагадаємо, що попередньо вибори мали відбутися ще 19 березня, але були перенесені у зв’язку з пандемією COVID-19.

«До списку виборців було внесено 894 особи. Голосування відбувалося спокійно. Всю процедуру виборів записували на відео. Для того, щоб дотримуватися соціальної дистанції та витримувати всі санітарно-гігієнічні вимоги, в нас були розділені потоки на вхід-вихід: люди заходили з одного боку та виходили – з іншого. Не було жодного зустрічного потоку між людьми. Обставини карантину призвели до того, що ми змістили дату голосування, та зараз маємо можливість завершити процес виборів з дотриманням усіх вимог і цілковитою безпекою для здоров’я виборців», – розповів голова виборчої комісії Григорій Загричук.

Окрім того, у виші встановили масковий режим, зорганізували вимірювання температури, забезпечили доступ до антисептиків, подбали й про дотримання дистанції. Всіх виборців забезпечили одноразовими ручками, були зроблені розмітки для дотримання дистанції під час голосування, також відповідальні особи стежили за дотриманням дистанції та правил голосування.

За словами голови організаційного комітету з виборів ректора ТНМУ Романа Свистуна, не менше 75% від кількості виборців складали науково-педагогічні працівники, не менше 15% – студенти вишу, решта – це непедагогічні працівники. Згідно з квотою були представлені студенти всіх курсів з числа українських та іноземних студентів.

Загалом у виборах взяли участь 802 особи з 894 виборців, що становить 89,7% від загальної кількості виборців. З них за кандидатуру Михайла Михайловича проголосувала 781 особа (97,38% від кількості тих, хто з’явився на дільницю), проти – 14 осіб. Недійсними було 6 бюлетенів.

Після оголошення результатів Михайло Корда звернувся до членів виборчої комісії та організаційного комітету зі словами вдячності за висловлену довіру. Він зазначив, що всі складні періоди спільно з колективом і спільною працею буде пройдено успішно. «Я вірю, що університет буде розвиватися впевнено, прогресивно, з постійним поступом уперед, що все гаразд буде у нас в науковому, навчальному, організаційному планах», – додав Михайло Михайлович.

Вітаємо Михайла Корду з отриманою високою довірою колективу ТНМУ та обранням на посаду ректора Тернопільського національного медичного університету на наступні 5 років.

Пресслужба ТНМУ