Українсько-швейцарський проєкт надав технічну підтримку ТНМУ

Тернопільський національний медичний університет імені І. Горбачевського є учасником українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». Нещодавно до ТНМУ надійшла технічна підтримка з боку організаторів проєкту. Зокрема, задля ефективнішого забезпечення дистанційного навчання було надано ноутбуки, монітори, телевізори, веб-камери, мультимедійну акустику, штативи, мікрофони, подовжувачі, програмне забезпечення.

Адміністрація вишу висловлює подяку українсько-швейцарському проєкту «Розвиток медичної освіти» за цей приємний сюрприз. Все це обладнання стало в нагоді з початком нового навчального року.

Нагадаємо, що два роки тому наш університет виграв конкурс на участь у цьому проєкті в двох напрямках – загальна практика та сімейна медицина й навчання медсестер. Проєкт започаткований Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва. Основним його завданням є допомога університетам у впровадженні освітніх інновацій у рамках реформи медичної освіти МОЗ України. Він спрямований на медичні університети, де здобувають освіту майбутні лікарі загальної практики та сімейної медицини, а також керівники закладів, у яких надають первинну медичну допомогу. Проєкт розрахований також на медичні освітні інституції для медсестер – училищ, коледжів, факультетів, інститутів медсестринства.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА