Узялися за втілення нового спільного проєкту між ТНМУ та університетом Мак’юена (Канада)

Навчально-науковий інститут медсестринства Тернопільського національного медичного університету та університет Мак’юена (Канада) розпочали новий спільний проєкт – вивчення курсу «Якісні методи дослідження».

Розробниками та викладачами цього курсу є доцентка факультету сестринської справи університету Мак’юена Елізабет Берджес-Пінто, професорка Університету Альберти Оленка Білаш (Канада) та керівниця Українського центру ресурсів і розвитку (УЦРР) університету Мак’юена Лариса Гайдук.

Слухачами цього курсу є аспіранти та пошукувачі PhD програми з медсестринства, а також викладачі кафедр клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими, акушерства та гінекології №2, функціональної і лабораторної діагностики, педіатрії №2, внутрішньої медицини №1.

Мета курсу полягає у вивченні методології використання якісних методів у науковому дослідженні. Зокрема, планують на конкретному дослідницькому проєкті з медсестринства відпрацювати:

• складання опитувальників для інтерв’ю, відповідно до проведеного огляду літератури та з дотриманням етичних норм;
  • вивчення різноманітних засобів збору даних;
  • розробку протоколу співбесіди; проведення та запис співбесід, їх розшифрування;
  • залучення до попереднього тематичного кодування та аналізу даних;
  • інтерпретацію висновків.

Цей курс вивчатимуть упродовж двох років. Перший рік відбуватиметься в онлайн-форматі, другий – за змішаною формою.

Пресслужба ТНМУ