ТНМУ посідає першу позицію серед медичних вишів у рейтингу UniRank

Нещодавно рейтинг університетів UniRank (University Ranking) оприлюднив результати за 2023 рік. До переліку університетів України увійшов 181 виш нашої держави. Тернопільський національний медичний університет імені Івана Горбачевського посів першу позицію серед медичних закладів вищої освіти та двадцять шосту позицію у загальному підсумку. Це є високий показник діяльності, адже ТНМУ гідно лідирує серед багатопрофільних університетів, які мають величезні науково-педагогічні колективи й понад кілька десятків тисяч студентської спільноти.

Під час оцінювання діяльності університетів UniRank брав до уваги якість надання освіти, наявність ліцензій на здійснення освітньої діяльності, навчання студентів щонайменше за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, а також можливість здобути магістерський рівень і навчатися в аспірантурі.

Головна мета засновників рейтингу – визначити найпопулярніші університети на основі достовірних, неупереджених відомостей, наданих незалежними джерелами, а не самими університетами.

Під час визначення рейтингу також враховують представлення вишу у соціальних мережах. Серед офіційних сторінок 150 закладів вищої освіти у Фейсбуці ТНМУ займає 9 місце. До уваги бралися показники за 2022 рік, коли за сторінкою стежило 18707 осіб, а нині це вже 19689 людей. Тепер органічне охоплення сторінки ТНМУ у Фейсбуці становить понад 640 тисяч осіб.

Що стосується сторінки в Інстаграмі, то також з врахуванням минулорічних показників ТНМУ на 23 місці. На початку 2022 року кількість підписників становила 6279 осіб, а станом на 23 березня 2023 року – 7529 осіб з щотижневим органічним охопленням понад 20 тисяч, з яких 14,6 тисяч не є підписниками ТНМУ.

Також активно розвивається офіційний Youtube-канал, який має 2,8 тисячі підписників і містить багато цікавих відео. ТНМУ має і свій профіль в ТікТок.

Підписуйтеся на наші соціальні медіа та будьте активними їхніми користувачами.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА