ТНМУ передав у військові шпиталі гуманітарну допомогу від доброчинної організації «Eye Care for Ukraine»

Доброчинна організація із США «Eye Care for Ukraine», яку очолює Браян Тру, неодноразово передавала гуманітарні вантажі з медикаментами, хірургічним інструментарієм та засобами медичного призначення для потреб українських лікарень, військових шпиталів та військових медиків по всій Україні.

На світлині: (зліва направо) Оксана ШЕВЧУК, професорка, Браян ТРУ, очільник доброчинної організації «Eye Care for Ukraine» (США), під час одного з перебувань у ТНМУ, ректор університету, професор Михайло КОРДА

Останні надходження від «Eye Care for Ukraine» до волонтерського центру Тернопільського національного медичного університету – стерильні одноразові набори для оперативного лікування катаракти, протектори для рогівки, очні краплі, скальпелі, тощо. Допомогу наші волонтери вже надіслали у військові шпиталі Миколаєва та Дніпра.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення Браян Тру здійснив понад десять поїздок до України. Щоразу він привозить суттєву гуманітарну допомогу. Одна з причин допомоги – це позитивні враження від співпраці з українцями у США. «Мені довелося багато спілкуватися з українцями в Мічигані, в інших країнах. Я бачив, як вони старанно працюють, як підтримують зв’язки один з одним, як допомагають один одному та як люблять свою Батьківщину. І зараз я бачу стійкість українців», – розповів пан Браян.

Нагадаємо, що «Eye Care for Ukraine» – неприбуткова доброчинна організація з м. Корунна, що в штаті Мічиган (США). Її діяльність спрямована на наукові, освітні та благодійні цілі, налагодження співпраці з українськими лікарнями й закладами вищої освіти, щоб забезпечити найкраще навчання професіоналів з догляду за очима та на підтримку досліджень, сприяння покращенню догляду за очима та зменшенню сліпоти, якій можна запобігти, шляхом раннього лікування.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлина Миколи ВАСИЛЕЧКА