ТНМУ вдруге став переможцем «Народного бренду» в номінації «Вищі навчальні заклади»

Найкращі компанії, підприємства та організації в Тернополі багато років поспіль змагаються у званні найкращих у своїй галузі в регіональному конкурсі «Народний бренд». Цьогоріч голосування завершилося 30 листопада й одразу ж були визначені переможці. Організатором конкурсу багато років поспіль є RIA Media.

Тернопільський національний медичний університет здобув першу позицію в номінації «Вищі навчальні заклади». За ТНМУ проголосувало 2284 особи, а це на півтори тисячі голосів більше, ніж виш, який посів друге місце.

Конкурс «Народний бренд» відбувся усімнадцяте в Тернополі. Щоразу організатори вдосконалюють систему голосування та розширюють спектр категорій для компаній, аби ще більше отримали змогу долучитися до участі в конкурсі. Цей проєкт вже встиг стати знаковим для міста, адже перемогти можуть лише ті компанії, які справді завоювали довіру користувачів.

Вітаємо колектив Тернопільського національного медичного університету з перемогою. Висловлюємо щиру подяку всім, хто підтримав наш виш своїми голосами. Ваша довіра додає впевненості для подальшого поступу, надихає на нові успіхи і перемоги.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА