Техніку, яку надано ТНМУ в рамках українсько-швейцарського проєкту, успішно залучили в дистанційному навчанні

Тернопільський національний медичний університет імені Івана Горбачевського є учасником українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». Наприкінці цьогорічного серпня до ТНМУ надійшла технічна підтримка від організаторів цієї ініціативи. Зокрема, для ефективнішого забезпечення дистанційного навчання надали ноутбуки, монітори, телевізори, вебкамери, мультимедійну акустику, штативи, мікрофони, подовжувачі, програмне забезпечення.

Все це обладнання активно використовують зараз в освітньому процесі нашого університету від початку навчального року. Техніку залучили для роботи в читанні лекцій та проведенні практичних занять, організації науково-практичних онлайн-конференцій, засідань вчених рад ТНМУ, ректоратів та іншого.

Два роки тому Тернопільський медуніверситет виграв конкурс на участь у проєкті «Розвиток медичної освіти» в двох напрямках – загальна практика-сімейна медицина та навчання медсестер. Проєкт започаткував Швейцарський інститут тропічної медицини та громадського здоров’я за підтримки Швейцарської агенції з розвитку й співробітництва. Основним його завданням є допомога університетам у впровадженні освітніх інновацій у межах реформи медичної освіти МОЗ України. Він спрямований на медичні університети, де здобувають освіту майбутні лікарі загальної практики-сімейної медицини, а також керівники закладів, у яких надають первинну медичну допомогу. Проєкт розрахований також на медичні освітні інституції для медсестер – училищ, коледжів, факультетів, інститутів медсестринства.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлина Миколи ВАСИЛЕЧКА