Творчі подарунки для Лесі Українки

До 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки викладачі кафедри української мови Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського зорганізували конкурс «Подарунки для Лесі Українки».

Ректор ТНМУ, професор Михайло КОРДА вручає нагороду переможцю конкурсу «Подарунки для Лесі Українки» студентові п’ятого курсу стоматологічного факультету Олександрові БЕРЕЗОВСЬКОМУ

Понад тридцять учасників надіслали пісні, вірші, есе. Суть конкурсу можна висловити словами студентки Юлії Леонтьєвої:

«Спасибі, Лесю, Вам за рідну мову,

За те, що Мавка з «Пісні» крізь віки

Ту нашу рідну, солов’їну, калинову

За руку привела до нас в книжки».

Переможцями конкурсу стали: Олександр Березовський, Юлія Леонтьєва, Віталій Курінчук, Віталій Дебрівський, Іванна Сінчук, Ірина Сінчук, Вікторія Запорожець.

Спеціальну нагороду отримає Шахбаз Кхан.

Нагороди переможцям творчого змагання вручив ректор ТНМУ, професор Михайло Корда.

Пресслужба ТНМУ