Студентські картини та рукотвори надіслали до Словаччини на доброчинний аукціон

Нині, коли вся Україна захоплюється бойовими подвигами наших військовослужбовців і стійкістю українців, студенти Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського намагаються всіма способами наблизити перемогу, «воюють» на своїх фронтах.

Аби зібрати кошти для тих, хто тримає оборону на передовій, з ініціативи доцентки кафедри мікробіології, вірусології та імунології Олени Покришко та підтримки студентки групи ММ-316 Дарини Юзюк відбувся збір картин, авторами яких є студенти ТНМУ Ріда Сагер, Танмай Кхандале, Любомир Заремба, а також інші юні художники.

За сприяння працівників Тернопільського обласного художнього музею було виконано оцінну експертизу поданих робіт і відібрано найкращі твори (п’ять картин і дев’ять малюнків). У подальшому вони будуть представлені на доброчинному аукціоні у Словаччині. Для волонтерського проєкту «Бандеролька Перемоги» студенти ТНМУ передали власні рукотвори – п’ять футболок з авторськими малюнками та 22 новорічні кульки, зваляні з вовни. Вироби ручної роботи майбутні медики створювали впродовж низки майстер-класів. Футболки для «Бандерольки Перемоги» відбирали та передавали організаторам аукціону Ілона Новаківська й Умер Салам Дар.

Усі кошти, зібрані від продажу картин і рукотворів, передадуть на потреби ЗСУ.

Допомогти наблизити Перемогу може кожен. Важливо лише пам’ятати, що разом ми – сила!

Дарина ЮЗЮК