Студенти та викладачі взяли активну участь у доброчинному ярмарку

Викладачі, студенти та працівники Тернопільського національного медичного університету допомогли благодійній організації «Штаб Перемога» зібрати кошти для закупівлі компонентів для індивідуальних аптечок. Спільними зусиллями був організований доброчинний ярмарок у ТРЦ «Подоляни».

Представники благодійної організації висловили щиру подяку за натхненну роботу в команді однодумців. Це дало чудовий результат – вдалося зібрати 20124.50 гривень. За ці кошти будуть придбані складові для 10 індивідуальних аптечок, які врятують життя військових!

Вироби ручної роботи від Олени Прудивус припали до душі покупцям. Шоломи та гільзи, які розмальовували студенти, також знайшли своїх власників.

До проведення ярмарку долучилися Анастасія Ковальська (ММ-416), Максим Стах (ММ-126), Наталія Мончак (ММ-126), Меланія Серховець (ММ-126), Юлія Кіцик (ММ-126), Анастасія Тиркало (ММ-126), Тамара Нич (ММ-220), Тетяна Шевчук (ММ-220), Юлія Павонська (ММ-206), Марина Яцюк (ММ-205), Наталія Шевчук, Каушик Кумар, Назарій Крулик (ММ-373), Олена Прудивус (ММ 127), Ольга Шубська (ММ 127), Максим Стецяк (ММ-127), Максим Скочиляс (ММ-127), Любов Стельмащук (ММ-127).

Свій внесок в організацію заходу зробили викладачі й працівники Інна Корда, Олена Покришко, Наталія Саніцька, О.Ярема, Олена Прокопович, А.Мацепа, Олена Стефанишин.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА