Професор Василь Копча став лавреатом конкурсу «Людина року-2020»

На Тернопільщині вже вдвадцяте нагороджували лавреатів конкурсу «Людина року». Цього року місцем церемонії з їх відзначення став Збаразький замок. Принагідно зауважити, що заснували ж цей проєкт спортивно-мистецький та духовний центр «Моя Україна» й редакція найстарішої в області газети «Вільне життя плюс». За два десятиріччя статуетку Ніки, пам’ятну медаль і свідоцтво лауреата в урочистій обстановці вже отримали понад двісті представників державної служби, політикуму, галузей економіки, культури, медицини, освіти, журналістики, спорту, а також військовослужбовці, волонтери.

Під час церемонії нагородження лавреатів «Людина року-2020». (Зліва направо) Юлія КОПЧА, професор Василь КОПЧА та голова журі конкурсу Олег КАРАВАНСЬКИЙ

Минулий рік був специфічним, світ зазнав пандемії коронавірусної інфекції. На передній край боротьби з COVID-19 стали медики. Тож і не дивно, що «Людиною року-2020» визнали аж трьох працівників медичної сфери: старшу медсестру відділення анестезіології та інтенсивної терапії Монастириської районної лікарні Тетяну Дмитрів, завідувачку інфекційного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Оксану Кадубець і професора кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського Василя Копчу.

Вітаємо Василя Степановича Копчу із заслуженою нагородою, бажаємо йому довгих і плідних років роботи в улюбленій професії, здоров’я, наснаги, добра, успіхів.

Микола ВІЛЬШАНЕНКО

Світлина автора