Представники ТНМУ отримали нагороди від Міністра оборони України

Від початку широкомасштабної війни Росії проти України Тернопільський національний медичний університет імені Івана Горбачевського бере активну участь у підготовці військових, представників територіальної оборони та військових лікарів з тактичної медицини для потреб ЗСУ. Була розроблена програма інтенсивного навчання, її логістика й підготовлено для виконання завдань програми викладацький склад. Усі слухачі успішно пройшли навчання, склали іспит та отримали від університету індивідуальні аптечки й комплекти бойового медика.

Доцентка кафедри екстреної та симуляційної медицини ТНМУ Галина ЦИМБАЛЮК і ректор Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського Михайло КОРДА нагороджені нагрудним знаком «Знак пошани»

Цю роботу Тернопільського медуніверситету гідно оцінили на загальнодержавному рівні. Міністр оборони України Олексій Рєзніков нагородив нагрудним знаком «Знак пошани» ректора Тернопільського національного медичного університету Михайла Корду, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи Степана Запорожана, завідувача кафедри екстреної та симуляційної медицини Арсена Гудиму й доцентку кафедри екстреної та симуляційної медицини Галину Цимбалюк.

Ректорові ТНМУ Михайлу Корді також вручено грамоту командувачки медичних сил Збройних сил України, генерал-майора медичної служби Тетяни Остапенко за внесок в організацію та надання медичної допомоги особовому складу ЗСУ.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлина Миколи ВАСИЛЕЧКА