Подяки ТНМУ за підтримку та тривалу допомогу бійцям ООС

До Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського завітала голова громадської організації «Схід та Захід єдині», волонтерка Марія Шестопалка. Вона вручила подяки за тривалу підтримку та допомогу бійцям ООС.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда подякував пані Марії за її віддану громадську діяльність і запевнив, що університет надалі всебічно сприятиме у тому, щоб допомагати нашим військовим.

Марія Шестопалка відзначила грамотами очільника вишу Михайла Корду, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора Степана Запорожана, голову профспілкової організації медуніверситету, професора Петра Лихацького, директора центру виховної роботи та культурного розвитку Марту Руденко, а також організаторів проєкту «Дівчата дівчатам» Аліну Мороз й Олену Федчишин. Вона також передала до музею Тернопільського медичного університету особисті речі ветеранів АТО та бойовий стяг з підписами.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлина авторки