Нехай свято Воскресіння Господнього принесе мир в українські родини, а воскреслий Христос убезпечить перемогу всій нашій неймовірній Україні!

Дорогі колеги та студенти!

Наближається найвеличніше та найважливіше християнське свято – Воскресіння Христове. Цього дня християни в усьому світі святкують перемогу життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом. Це день радості та благодаті, це час для родинних святкувань, зустрічей з рідними людьми, а також час для поклоніння та молитви.

Проте ми вже другий рік змушені святкувати Великдень в умовах повномасштабної жорстокої війни. Для десятків тисяч українських родин цьогорічне свято буде сумним і трагічним – чиїсь сини, батьки, брати, чоловіки вже ніколи не сядуть за святковий великодній стіл. Мільйони українських сімей не зможуть відсвяткувати Христове Воскресіння в своєму домі, тому що змушені були втікати з рідного міста чи села й стали вимушеними біженцями. Сотні тисяч наших воїнів не будуть мати змоги відвідати Великодню службу та освятити паски, тому що залишаться в окопах, щоб забезпечити наше мирне життя.

Глибоко вклоняємося сьогодні всім нашим воїнам, завдяки героїзму й жертовності яких маємо змогу в ці світлі свята відчути спокій та благословення. Щиро вдячні тим працівникам, студентам і випускникам нашого університету, які нині воюють на лінії фронту, бойовим медикам і лікарям прифронтових госпіталів. Сердечно дякуємо нашим волонтерам, які забезпечують захисників України всім необхідним.

У ці важкі часи війни, коли багато з нас відчуває розпач і страх, буває, тяжко знайти хвилини миру та надії. У розпал війни, буває, важко знайти моменти радості та свята, але так важливо триматися своїх традицій і цінностей, які об’єднують нас як спільноту та націю. Маємо не забувати про те, що свято Воскресіння Христового дає нам надію та віру в те, що є щось більше, ніж лише цей світ. Давайте приділимо цей час, щоб подумати про благословення у нашому житті та пам’ятати про важливість співчуття, доброти та єдності перед обличчям війни.

Нехай це величне свято Великодня буде для всіх нас часом роздумів і оновлення та принесе нам розраду і душевний комфорт, хвилини радості та надії. Христос воскрес, і разом з Ним наші надії на краще завжди живі та здатні дати нам силу для подолання будь-яких перешкод. І нехай цей дух надії супроводжує нас і наші родини, дає енергію та наснагу для боротьби за нашу ідею й нашу державу! Нехай свято Воскресіння Господнього принесе мир в українські родини, а воскреслий Христос убезпечить перемогу всій нашій неймовірній Україні – перемогу життя та надії над темрявою й відчаєм!

Віримо у Воскресіння Христове, молимося за наших воїнів, за мирне та щасливе життя для нас і наступних поколінь, за перемогу України.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Слава Україні!

Героям слава!

Ректор ТНМУ

Михайло КОРДА