Нагородили переможців онлайн-флешмобу

Майже 50 студентів і викладачів взяли участь в онлайн-флешмобі та конкурсі світлин «ТНМУ святкує День вишиванки!», який тривав в нашому університеті з 17 до 23 травня. Переможців було оголошено на офіційних сторінках у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм. Свої заслужені призи вони отримали нещодавно після послаблення карантинних умов в Україні.

День вишиванки традиційно відзначається щороку у третій четвер травня. Крім того, в ТНМУ до пандемії щороку з нагоди цього свята зорганізували фотосесії студентів і викладачів у вишитому вбранні. У зв’язку з карантинними обмеженнями центр виховної роботи та культурного розвитку запропонував новий формат святкування – онлайн-флешмоб і конкурс «ТНМУ святкує День вишиванки!» (#вишиванкаТНМУ).

Ректор ТНМУ, професор Михайло КОРДА вітає переможницю онлайн-флешмобу та конкурсу світлин Ларису ФЕДОНЮК, завідувачку кафедри медичної біології, професорку

Узяти участь в цьому заході могли усі, хто бажав. Потрібно було сфотографуватися колективом кафедри, студентською групою або особисто у вишитому одязі; зробити короткий опис до світлини й розказати в ньому цікаву історію, пов’язану з вишитим одягом; надіслати фотографію на електронну адресу центру та вказати імена й прізвища всіх людей на фото.

Переможців визначали у таких номінаціях: групове фото кафедри; групове фото групи студентів; портретне чоловіче фото; портретне жіноче фото.

Кожна світлина та розповідь були опубліковані окремим постом на офіційних сторінках ТНМУ у Фейсбуці та Інстаграмі. До уваги бралися вподобайки, коментарі, поширення (редіректи в Інстаграмі). Все підсумувували.

Отже, переможцями стали колектив кафедри гістології та ембріології (групове фото кафедри), Саїд Кхан, Девераюлу Маріяппан, Мухаммед Фіяз, Мохаммед Мехсаб, Ашік Бію (групове фото студентів), Саїд Кхан (портретне чоловіче фото), Лариса Федонюк – завідувачка кафедри медичної біології, професорка (портретне жіноче фото). Спеціальний приз отримала Софія Бородайко за авторську вишиванку, світлина в якій також набрала багато голосів і вивела дівчину на друге місце.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда привітав переможців і вручив їм подарунки. Він також зазначив, що високо цінує те, як викладачі та студенти університету бережуть українські традиції.

Центр виховної роботи і культурного розвитку висловлює подяку профспілці ТНМУ та її голові Петрові Лихацькому за допомогу в організації відзначення переможців.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлина авторки