МОЗ України подало кандидатуру претендента на посаду ректора ТНМУ

Міністерство охорони здоров’я України, відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» (далі – Закон), подає кандидатуру претендента на посаду ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України (далі – Університет) Корди М.М., який відповідає вимогам Закону та умовам конкурсу, оголошеного Міністерством охорони здоров’я України в газеті «Освіта України» 23.12.2019, та пропонує:

організувати голосування працівників Університету (згідно зі статутом Університету) за кандидатуру претендента на посаду ректора Університету;

повідомити МОЗ України та претендента на посаду ректора Університету про час та місце проведення голосування колективу Університету;

надати до МОЗ України протокол виборчої комісії про результати голосування.

Заступник міністра

Дмитро КОВАЛЬ