Мазі – для військових

Аби забезпечити одну з нагальних потреб наших військових, викладачі та студенти фармацевтичного факультету Тернопільського національного медичного університету ім. Івана Горбачевського спільно з обласною комунальною міжлікарняною аптекою №157 розпочали виготовлення паст і присипок для збереження здоров’я стопи.

Доцентка кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Галина Козир розповіла, що всі ці засоби винятково для зовнішнього застосування й розв’язують проблему попрілості ніг. Вона додала, що цьому процесу передували тривалі консультації, вивчення рецептур і ретельний нагляд практичних фармацевтів з тих аптек, де виготовляють ліки. Завдяки цій співпраці було розроблено дієву рецептуру паст і присипок.

Дирекція й працівники аптеки №103 подарували кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків велику ступку, завдяки якій відбулося полегшення технології виготовлення лікарських засобів.

До цієї справи активно долучилися студенти 4-5 курсів фармацевтичного факультету.

Викладачі та студенти фармацевтичного факультету ТНМУ висловлюють подяку директорці аптеки №157 Марії Гарагуц за надану можливість бути корисними для наших військових і робити свій внесок у наближення перемоги.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Світлини Галини КОЗИР