З Днем медичного працівника!

Дорогі колеги та студенти!

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника прийміть найщиріші вітання! Впродовж останнього року українська та світова спільнота відчули, наскільки важливою є робота лікарів, медсестер і медичної галузі загалом. Сьогодні висловлюю сердечну подяку за вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я й надію, людяність і співпереживання.

У непростих умовах медичні працівники продовжують якісно виконувати свої професійні обов’язки, впроваджують нові методики лікування та турбуються про профілактику захворювань.

Нехай усе, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а виконання благородної місії приносить професійне задоволення!

Від усього серця зичу всім вам і вашим рідним міцного здоров’я, здійснення мрій, миру, оптимізму, нових досягнень, розуміння й підтримки держави та впевненості у власних силах!

Нехай віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі!

Михайло КОРДА,

ректор ТНМУ