Зустріч ректора ТНМУ з новообраним cтудпарламентом

Традиційним в Тернопільському національному медичному університеті є зустрічі адміністрації вишу з представниками студентського самоврядування. Цього року вибори до студентського парламенту ТНМУ були тривалими через воєнний стан і постійні повітряні тривоги. Втім, цей процес завершився успішно, студенти зробили своє волевиявлення та обрали тих, хто впродовж цього навчального року відстоюватиме їхні інтереси.

Ректор ТНМУ, професор Михайло КОРДА під час зустрічі з представниками новообраного студпарламенту

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда мав зустріч з представниками студпарламенту, під час якої було представлено секретаріат студентського органу самоврядування. Відтак репрезентували плани та проєкти, а також обговорили питання від студентів.

Голова інформаційного сектора Софія Берегуляк під час своєї доповіді зазначила, що її підрозділ планує реалізувати низку цікавих проєктів. Зокрема, йшлося про SMM Medical Forum, конкурс мемів, навчання основ з емоційного інтелекту та надання першої психологічної допомоги, визначення кращого студента тижня, створення брендбуку студпарламенту, освоєння азів медичного права.

Голова сектора дозвілля Святослав Флінта розповів про заплановані акції «Ангели для ангелів», «Військовий Санта», «Миколай про тебе не забуде», проєкти «Що? Де? Коли?», «Серйозні речі для малечі», «Вечір п’ятниці», «Дебатний клуб», «Твоя іграшка» та інші.

Голова сектора освіти та науки Іван Бевзюк запропонував зробити альтернативне анкетування студентів щодо якості викладання в ТНМУ, створити консультаційний центр з написання наукових робіт, організувати науковий форум про важливість наукової та волонтерської діяльності для студентів-медиків, а також організувати можливість додаткової практики для студентів 3-6 курсів з ОСКІ у формі гуртка.

Заступниця голови студпарламенту Аліна Голенко розповіла про Всеукраїнський форум «Вогонь свободи» й запропонувала ТНМУ стати одним зі співорганізаторів.

Голова сектора гуртожитків Віктор Калінчук детально ознайомив з проблемними питаннями щодо умов проживання в гуртожитках.

Голова сектора іноземців Умер Салам Дар озвучив питання, з якими до нього звернулися іноземні студенти нашого університету.

Представники студентського парламенту також пропонували створити зони для харчування у корпусах за адресами: вул. Руська, 12, вул. Олени Теліги, 3; запровадити оплату картою в їдальнях; змінити час роботи їдальні в гуртожитку №3 з 10 до 18 години.

Головою студпарламенту цього разу став Олександр Мехедок, а права студентів відстоюватимуть:

– фармацевтичний факультет – Яна Сенів (ФФ-103), Юлія Коржіньовська (ФФ-202), Аліна Голенко (ФФ-503);

– стоматологічний факультет – Юлія Рогоцька (СС-103), Віктор Калінчук (СС-204), Ростислав Флінта(СС-301), Христина Ходинь (СС401), Максим Лисюк (СС-501);

– медичний факультет – Юлія Золотнюк (ММ-119), Уляна Рудак (ММ-119), Олександр Мігенько (ММ-204), Софія Берегуляк (ММ-213), Іван Бевзюк (ММ-320), Анастасія Колесникова (ММ-304), Олександр Мехедок (ММ 422), Святослав Флінта (ММ-407), Богдан Царук (ММ-512), Віталій Кобрин (ММ-512), Валерія Тарн (603), Дарина Камінська (ММ-602);

– ННІ медсестринства – Мар‘яна Мисенко (ПБв-232), Єлена Любович (МБв-241);

– факультет іноземних студентів – Умер Салам Дар (IM-241), Сіед Мохд Анас Азам (IM-330), Каінат Кхавая (IM-476), Тушар Панчал (IM-542), Шумаєл Атхар Кхан (IM-639);

– представництво гуртожитків – Аагахз (ІМ-435), Іванна Черниш (ММ-416), Олександра Божук (ММ-416), Олександра Волошина (ММ-506).

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлини Миколи ВАСИЛЕЧКА