Започаткували спортивну секцію з регбі

Виконавчий директор Федерації регбі Тернопільщини Ігор Білокопитий та президент Федерації регбі Тернопільщини Степан Барна під час зустрічі з ректором Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою домовилися про створення регбійної команди у нашому виші.

«Ми говорили про тісну співпрацю та напрямки розвитку такого виду спорту, як регбі. Докладатимемо чимало зусиль для його розвитку в ТНМУ. Очікуємо також сприяння від університету. Віримо, що спільними силами можна створити потужну команду, яка буде представляти медуніверситет і наше місто на різних спортивних змаганнях», – розповів Ігор Білокопитий.

Він додав, що федерація допоможе підготувати тренерів з числа персоналу Тернопільського медуніверситету, надаватиме підтримку у форматі проведення семінарів і тренінгів для тренерського складу.

Уже розпочали набір студентів у регбійну команду ТНМУ.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Світлина авторки