Залюблений у фізику, літературу та шахи

Роман ЛАДИКА під час одного з творчих вечорів

Серед тих, які прокладали шлях кафедри, назва якої еволюціонувала впродовж десятиліть, особливе місце займає кандидат фізико-математичних наук, доцент Роман Богданович Ладика, який упродовж 34 років засіває педагогічну й наукову ниви добірними зернами вічного, розумного та доброго.

Його творчий потенціал віддзеркалений у трьох іпостасях: фізика, література та шахи.

Роман Богданович є автором численних наукових статей, співавтором десятка посібників і підручників, двох винаходів, які апробовані в клінічній медицині. Актуальним і досі є його посібник «Повторимо фізику», який побачив світ тридцять років тому.

Літературній творчості Романа Богдановича, члена Національної спілки письменників України, майже 40 літ. Він перекладає поезії польських і російських поетів, серед яких Словацький, Пушкін, Єсенін, Блок, Пастернак, Тютчев … Пам’ятними є його літературні вечори.

Роман ЛАДИКА серед співробітників кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання

Упродовж життя Роман Богданович перебуває в любовному полоні шахів. Не злічити числа турнірів, у яких він брав участь, показуючи прекрасну гру.

Привертали увагу його публікації у журналах, альманахах, книжках, в газеті «Медична академія», присвячених Григорію Сковороді, Олегові Ольжичу, Олені Телізі, Валер’янові Підмогильному та багатьом іншим.

Роман Богданович Ладика користується великою повагою серед викладачів кафедри, університету, студентів.

Щиро вітаємо із славним 70-річчям. Многих і благих літ Вам, Романе Богдановичу!

Співробітники кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання