Відбулася конференція трудового колективу ТНМУ

Напередодні початку нового навчального року, 31 серпня, відбулося спільне засідання конференції трудового колективу та вченої ради Тернопільського національного медичного університету ім. Івана Горбачевського. Засідання відкрив голова профспілкового комітету університету, професор Петро Лихацький, який повідомив, що на конференцію прибуло 184 делегати та побажав усім, щоб навчальний 2023-2024 рік став для нашого закладу ще пліднішим і приніс нові звершення. Шляхом відкритого голосування делегати конференції трудового колективу обрали мандатну та лічильну комісії.

Перед основною частиною засіданням присутніх привітав ректор ТНМУ, професор Михайло Корда. «Щиро вітаю усіх з початком нового навчального року. Бажаю сили, наснаги, задоволення від нашої професії протягом наступного навчального року. Бажаю усім перемоги та миру! Навчальний рік, який ми пережили в умовах повномасштабної війни, став для нас викликом, – зауважив Михайло Михайлович, – тож бажаю, щоб новий навчальний рік видався легшим і стабільнішим».

В урочистій обстановці Михайло Корда нагородив працівників університету відзнаками до Дня медичного працівника від обласної військової адміністрації та міської ради. Як відомо, цьогоріч медики своє професійне свято вперше відзначали 27 липня, більшість працівників ТНМУ перебувала у відпустках, тож не змогли прибути на тодішні урочистості. Отож грамоти від Тернопільської ОВА отримали Олександра Михайлівна Олещук, Інна Володимирівна Корда, Галина Андріївна Павлишин, Тетяна Володимирівна Кучер, Дарія Володимирівна Попович. Грамот Тернопільської обласної ради удостоїлися Вікторія Богданівна Фурдела, Любомир Степанович Криськів, Тарас Богданович Кадобний, Андрій Васильович Довбуш, Ігор Ігорович Медвідь. Грамотами відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради нагороджені Мар’яна Ігорівна Луканюк, Михайло Васильович Бучинський, Оксана Степанівна Квасніцька. Подяку від міського голови Тернополя отримала Оксана Олегівна Шевчук.

«Відзнак є більше, але дехто зміг прибути на нагородження до голови обласної адміністрації, міського голови й отримати їх безпосередньо. Як ви помітили, нагороди отримали найактивніші волонтери нашого університету, які працюють й у волонтерському центрі ТНМУ, і в інших волонтерських центрах Тернополя. Особисто та від усього університету щиро дякую вам, шановні волонтери, за вашу жертовну роботу. Те, що ви робите, – безцінне», – наголосив ректор Михайло Корда.

Як відомо, щороку навчальний відділ проводить цілковито анонімне й об’єктивне опитування щодо найкращого лектора та найкращого викладача усіх факультетів і курсів. Цього року, за результатами анкетування студентів, грамотами також були відзначені кращі лектори та викладачі університету: Ілля Євгенович Герасимюк, Ігор Ярославович Папінко, Марія Романівна Хара, Ірина Володимирівна Смачило, Лариса Михайлівна Маланчук, Ярослав Степанович Стравський, Галина Григорівна Шершун, Андрій Васильович Чорномидз, Зоя Василівна Салій, Тетяна Василівна Бойко, Людмила Зіновіївна Вонс, Тетяна Григорівна Бакалюк, Олена Валентинівна Вайда, Юрій Вікторович Завіднюк, Парасковія Павлівна Флекей, Марія Іванівна Куліцька, Христина Василівна Погорецька, Ярослав Петрович Нагірний, Наталя Володимирівна Гасюк, Ірина Богданівна Гетманюк, Олександр Анатолійович Беденюк, Надія Володимирівна Манащук, Анна Євгенівна Демид, Григорій Ярославович Загричук, Віктор Петрович Пида, Ольга Богданівна Поляк, Ірина Богданівна Івануса, Мар’яна Миронівна Горин, Олена Євгенівна Самогальська, Ольга Михайлівна Мартинчук, Леся Іванівна Добровольська, Віта Анатоліївна Славопас, Ольга Валеріївна Буштинська, Оксана Володимирівна Прокопчук, Антоніна Миколаївна Черватюк, Ольга Олегівна Прохоренко, Наргіз Джавадова.

Нагород удостоїлися також молоді науковці нашого університету. Так, аспірантка Світлана Михайлівна Палій стала лавреатом премії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вишів України за значні успіхи в науковій діяльності. Аспірантка Катерина Олександрівна Герасимюк здобула «срібло» на І-му чемпіонаті світу з науки в Дубаї.

Дипломи доктора філософії отримали Зоряна Іванівна Сабат та Ярослав Ігорович Юрик.

Після урочистої частини з доповіддю про «Підсумки діяльності університету за 2022-2023 н. р. і чергові завдання на новий навчальний рік» виступив ректор університету, професор Михайло Михайлович Корда.

Зі співдоповідями виступили проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Гаврилович Шульгай, проректор з наукової роботи, професор Іван Миколайович Кліщ, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Йосипович Запорожан, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, професор Олег Богданович Слабий.

Інформацію про прийом студентів на 1-й курс 2023-2024 н. р. і затвердження заходів на 2024 рік надав відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Ігор Дмитрович Драч. Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Гаврилович Шульгай надав інформацію із «Затвердження планів роботи вченої ради, ректорату, деканатів, наукового відділу, комісій, комплексу заходів щодо організації навчального процесу в 2023-2024 н. р.». Проректор з наукової роботи, професор Іван Миколайович Кліщ і проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Гаврилович Шульгай також доповідали про поточні справи.

Відразу після завершення засідання конференції трудового колективу викладачі й працівники ТНМУ, до яких приєдналися також студенти, взяли участь у Святій Літургії за мир в Україні та успішний навчальний рік, що відбулася в Архікатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці.

Мар’яна ЮХНО-ЛУЧКА

Світлини Миколи ВАСИЛЕЧКА