Волонтери підтримують ветеранів війни

Волонтери Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського спільно з Марією Шестопалко, активною представницею волонтерського корпусу нашого міста, збирають посилки та кошти для ветеранів війни, які перебувають у Центрі реабілітації наслідків нейротравм і проходять комплексну реабілітацію – медичну, фізичну та психологічну в КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» у селищі Клевань. Цього разу щоб потішити та підтримати наших бійців студентки й викладачі ТНМУ вирішили власноруч напекти смачного печива.

Завдяки підтримці керівництвом вишу цього проєкту студентки мали можливість втілити задумане в одній з їдалень ТНМУ, де господині радо впустили дівчат на свою кухню та допомагали їм у приготуванні.

Студентки 2 курсу медичного факультету Вікторія Дяченко, Андріана Каплун, Ілона Цимбаліста, Роксолана Заремба, Анастасія Фурдела, Ольга Курило, Вікторія Батіг й Соломія Пастернак з радістю підтримали ідею Марти Руденко, керівниці центру виховної роботи та культурного розвитку, й Тамари Воронцової, доцентки кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією, та доєдналися до акції.

Невтомна, цілеспрямована й активна волонтерка ТНМУ Тамара Воронцова розповіла, що ветеранам війни необхідна наша допомога, але що важливіше – наша підтримка та віра в них, в їхню незламність і силу. «Їдемо провідати ветеранів війни в Центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравми у КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни». Центр передбачений для пацієнтів – учасників АТО з наслідками важких черепно-мозкових і спинальних травм, які потребують довготривалого лікування та реабілітації. Там лікують поранених з усієї України. Крім випічки, повеземо й багато іншої гуманітарної допомоги», – зазначила Тамара Олександрівна.

Кілька годин безперервної праці та старань дівчат дали свої добрі результати, адже вдалося підготувати 11 ящиків печива й 15 медівників.

«Наші ветерани відчують, що їх люблять, про них пам’ятають. Ми їм дуже вдячні за їхню жертовність, відвагу, вірність своєму народу та державі, вони – дивовижні!», – з трепетом у голосі зауважила Марта Руденко.

Ми всі можемо доєднатися до добрих вчинків небайдужих і волонтерів ТНМУ, стати фінансовою, матеріальною чи моральною підтримкою для воїнів, ветеранів. Дарунки можна залишати на пункті охорони в адміністративному корпусі на ім’я Марти Руденко або звертатися до доцентки кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією Тамари Воронцової. Ветеранам необхідні медикаменти, продукти харчування, засоби особистої гігієни, повсякденний одяг, речі першої необхідності, кошти.

Організатори висловлюють подяку керівництву та адміністрації університету за допомогу та підтримку.

Соломія ГНАТИШИН.

Світлини авторки