Артдрамівці показали нову виставу

На прем’єру постановки «Ціаністий калій з молоком або без…» за однойменною п’єсою Х.Хосе Алонсо Мільян театральна студія «Арт-драма» запросила 28 листопада 2019 року до актової зали Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Наші служителі Мельпомени за час своєї творчої діяльності здобули чимало прихильників. Ось і цього вечора глядацька зала була вщент заповнена.

Артдрамівці запропонували поціновувачам театрального мистецтва цікаву й трохи несподівану комедію в стилі чорного гумору та театру абсурду. Режисер-постановник – Оксана Левків. Образи персонажів утілили надзвичайно динамічно та експресивно.

Сильною основою комедій Алонсо Мільяна є діалоги. Він часто використовував у них мовні кліше чи якісь банальності, аби з розвитком подій повернути їх в досить несподіване русло. Також Алонсо Мільян застосовував елементи детективного жанру в розвитку інтриги. Він постійно тримає глядача в напрузі та впродовж сюжету тішить несподіваними сюрпризами. Комедія «Ціаністий калій з молоком або без…» належить до таких.

З творчими завданнями наші студенти впоралися на «відмінно». Їм удалося передати дух п’єси та характери персонажів.

Вітаємо учасників театральної студії «Арт-драма» з успішною прем’єрою і бажаємо нових творчих успіхів.

Пресслужба ТНМУ