20-річчя відсвяткувало Підготовче відділення

Ректор ТНМУ, професор Михайло КОРДА вручив випускникам підготовчого відділення свідоцтва про завершення навчання

Відразу дві поважні події викладачі та слухачі підготовчого відділення Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відзначили 20 серпня. Насамперед це 20 років з дня заснування цього підрозділу в нашому виші. Інше свято – вручення сертифікатів іноземним громадянам про те, що завершили свою підготовку. Уже першого вересня більшість з них стала студентами ТНМУ.

З цієї нагоди всіх присутніх привітав ректор Тернопільського національного медичного університету ім. І. Горбачевського, професор Михайло Корда. Очільник вишу подякував працівникам підготовчого відділення за їх копітку та натхненну працю, адже вони не лише передають знання своїм підопічним, а й ознайомлюють з українськими звичаями та культурою. Михайло Михайлович також побажав успіхів юнакам та дівчатам.

Після теплих вітань ректор Тернопільського медуніверситету вручив випускникам підготовчого відділення свідоцтва про завершення навчання.

Майже впродовж року молоді люди з різних країн світу вивчали в нашому університеті українську мову та культуру, поглиблювали власні знання з хімії, біології, фізики. Вони призвичаювалися до особливостей життя в Україні та визначалися з обранням майбутньої професії. Юнаки та дівчата з цікавістю відкривали для себе Тернопіль та інші міста нашої країни, відвідували культурно-масові заходи й самі їх організовували, розповідали українцям про свої звичаї та традиції…

«Сьогодні від щирого серця дякуємо всім викладачам за ті зусилля, які вони доклали для вашої підготовки, за їхні знання, якими ділилися, допомагали вам адаптуватися в Україні. Володіння українською мовою допоможе вам у подальшому навчанні краще обстежити пацієнта, зібрати анамнез. Бажаю вам успіхів, відмінно надалі навчатися й робити все, аби стати висококваліфікованими лікарями», – звернувся до випускників проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан.

Завідувачка підготовчого відділення Лариса Наліжита від душі подякувала адміністрації ТНМУ за всебічне сприяння в діяльності відділення та підтримку творчих ідей. Вона також словами подяки відзначила викладачів підрозділу, студентів, які показали високий результат під час навчання.

Найактивніші слухачі підготовчого відділення отримали грамоти та подяки.

На знак поваги й подяки випускники підготовчого відділення підготували концертну програму, в якій продемонстрували свої таланти.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА