Її ялинки та різдвяні віночки дихають теплом і любов’ю

«Такі ялинки можна дарувати замість букетів як жінкам, так і чоловікам. Вони піднімають настрій, наповнюють оселю приємним запахом сіна і фруктів», – розповідає медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Світлана Грекул.

Створювати новорічні деревця власноруч медсестра почала доволі випадково. Надихнули її фотографії у всесвітній мережі, а також бажання знайти альтернативу свіжій лісовій ялинці.

– Декором інтер’єру завше цікавилася, якось вирішила подивитися новорічні ідеї й натрапила на ялинки із сіна. Мене вони відразу вразили своєю креативністю і оригінальністю, захотілося й собі спробувати. Процес настільки захопив, що зробила кілька – для себе й для друзів. Одні прикрашала бантами, інші – сухими фруктами. Деякі просто обв’язувала серпантином і бантиками, вбирала яскравими стразами та скляними гірляндами, – розповідає Світлана.

Замість іграшок на декоративні ялинки можна нанизати сухі фрукти – курагу, чорнослив, родзинки. Модно виглядає скляне й золотисте намисто, прозорі скляні іграшки – особливо у формі бурульок. Нині ялинкові композиції з моху та соломи дуже популярні.

– На одну ялинку витрачаю від трьох до семи годин, – каже Світлана Грекул. – Їх можна робити із сіна, сухого моху, синтетичних тканин чи декоративного паперу. Такі ялинки, на відміну від живих, не сипляться, не залишають колючок на килимах. Їх можна використовувати не один рік. Фантазувати ж із прикрасами можна будь-як: і вплітати червоними та золотими намистинами, фігурками із солоного тіста, сушеними апельсинами й яблуками, пофарбованими шишками. Словом, на будь-який смак, а головне – така ялинка ексклюзивна та не схожа на будь-яку іншу.

Також Світлана робить різдвяні віночки, переконана, що вони додають особливу нотку в передчутті одного з найбільших свят. Усі її речі «дихають» теплом і любов’ю, бо у кожну вкладає часточку своєї душі…

Мар’яна СУСІДКО