Іноземні студенти ТНМУ отримали подяки міського голови Тернополя

У рамках реалізації проєкту «Тернопіль – студентська столиця України» 31 жовтня в палаці культури «Березіль» відбулося загальноміське міжнародне свято «INTERnopilNow». Під час цього заходу керівники чотирьох тернопільських університетів підписали меморандум про співпрацю з міською радою. Відзначили й кращих іноземних студентів.

Захід відкрив зведений хор ТНМУ й ТНЕУ.

Під час церемонії підписання меморандуму про співпрацю тернопільських університетів з міською радою

У своєму вітальному слові міський голова Сергій Надал наголосив, що Тернопіль справді є студентським містом, адже з 220 тисяч мешканців міста 40 тисяч складає студентська та учнівська молодь. За його словами, саме тому міська рада втілює проєкт «Тернопіль – студентська столиця України». Сергій Віталійович додав, що про престижність обласного центру свідчить те, що з кожним роком дедалі більше іноземних студентів приїжджає здобувати вищу освіту в наших університетах. У Тернополі створена потужна наукова, матеріальна, технічна бази, відмінна якість викладання й комфортні умови для навчання та проживання як у вишах, так і в місті загалом. Окрім того, Сергій Надал висловив щиру подяку представникам усіх університетів, адже багато цікавих і потрібних проєктів було зреалізовано за підтримки та участі викладачів і студентів вишів.

На фестивалі INTERnopilNOW нагородили подяками міського голови Тернополя кращих іноземних студентів. Відзнаки отримали такі студенти ТНМУ: Гетуах Захаріа (Гана), Кодуах Кайсер Дісхер Амоах (Гана), Акінладе Абдулсалам Омобайо (Нігерія), Абдельгаввад Ахмед Салем Мохаммед (Єгипет), Сінгх Джітендра (Індія), Кумар Акшай (Пакистан), Тріпаті Вайбхав (Індія), Чітсва Нярадзаі Шарон (Зімбабве), Мікоша Хуберт Віктор (Польща) та Піареджаан Абдул Рехман (Індія). Всі вони впродовж навчання були чудовими лідерами, зорганізовували культурні та спортивні заходи, перемагали в різних конкурсах. Університет пишається своїми студентами та бажає їм нових перемог і нагород.

Після урочистої церемонії нагородження відбулося підписання меморандуму, яке має на меті посилення можливостей для розвитку молоді у Тернополі, підняття престижу вищих навчальних закладів міста, набуття привабливості для іноземних студентів, підтримки юнаків і дівчат у втіленні їхніх ініціатив, інформаційної підтримки вишів, обміну досвідом.

Сторони засвідчили свою готовність спільними зусиллями підтримувати молодіжні ідеї, спільно виконувати соціальну та волонтерську діяльність, сприяти співпраці органів студентського самоврядування з міською молодіжною радою, заохочувати молодь до участі в житті громади міста.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда також висловив вітання всім присутнім у залі та подяку владі міста за впровадження цікавого проєкту та за те, що студентам усіх університетів комфортно жити в Тернополі. Михайло Михайлович побажав усім міцного здоров’я, сили та енергії до навчання, успішно закінчити університети й отримати омріяні професії. Очільник ТНМУ звернувся до іноземних студентів із закликом, щоб після повернення додому вони залишалися неофіційними послами України у своїх країнах.

Після офіційної частини розпочався концерт талантів іноземних студентів чотирьох університетів у Тернополі. Суксесс Біфугха та Хуберт Мікоша виконали відомі класичні й сучасні пісенні композиції.

Енергійна бгангра своїми ритмами та запальним виконанням танцю запалила всіх присутніх у залі. Ці хвилини радості подарували наші студенти Гурніш Пал Панесар, Авніш Пал Панесар, Нікіта Вадхва, Нупур Шарма, Карамджит Сінгх, Пурва Бхугра.

Ще більшого драйву всім глядачам додало виконання відомих пісень боллівудських кінострічок. Дует Шівама Шарми та Рішава Ранджана був емоційним і професійним.

Усі учасники концертної програми отримали грамоти Тернопільської міської ради.

Пресслужба ТНМУ