Іноземні студенти стали дипломованими медиками

Під час урочистого засідання вченої ради ТНМУ, яка була присвячена 20-му випуску лікарів, 14-му випуску провізорів, 10-му випуску лікарів-стоматологів та 22-му навчально-наукового інституту медсестринства, 25 червня 2019 року майже 200 іноземних студентів вишу отримали дипломи. Урочистості відбулися в адміністративному корпусі ТНМУ.

З вітальним словом – ректор ТНМУ, професор Михайло КОРДА

Ректор університету, професор Михайло Корда наголосив, що в житті кожного студента цей день є особливим, адже відкриває дорогу у широкий світ. Михайло Михайлович висловив упевненість у тому, що невдовзі всі вони скажуть, що це були найкращі роки в їхньому житті.

З огляду на свій досвід, ректор порадив юнакам і дівчатам ніколи не зраджувати своїй професії, адже вона одна з найкращих і найгуманніших. Він запевнив, що постійне вдосконалення знань і навичок принесе успіх. А ще зазначив: завжди треба пам’ятати, що лікар покликаний допомагати людям.

«Сьогодні ми також згадуємо ваших вчителів і батьків. Перші вкладали у вас власні знання і досвід. Згадайте своїх вчителів словами вдячності, а найбільшою нагородою для них стануть ваші успіхи на професійній ниві. Також варто вклонитися батькам, які впродовж вашого навчання підтримували вас, усіляко допомагали й вірили у вас. Ще раз вітаю з цим знаменним днем. Бажаємо вам великої, широкої, щедрої професійної дороги. Хай благословить вас Господь», – побажав Михайло Михайлович.

Він також наголосив батькам, що їхні мрії сьогодні стали реальністю – і невдовзі їхні діти тішитимуть своїми успіхами. Ректор ТНМУ висловив сподівання, що випускники ТНМУ будуть послами доброї волі України в своїх країнах.

Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра підкреслив, що адміністрація та викладачі університету не лише навчають майбутніх лікарів, а й виконують роль наставників – закладають основоположні духовні цінності кожній молодій людині. Цього дня Леонід Олексійович виконав почесну місію – відзначив двох активних студентів ТНМУ «Премією добра». Два роки тому цю відзнаку започаткували в Тернополі для відзначення людей, які служать на благо суспільства, які допомагають іншим. Під час урочистостей цю нагороду отримали Каміль Мажець і лідер науково-краєзнавчої студії «Терполяни» Зоряна Бридз.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай надав слово для оголошення наказу про присвоєння звання лікаря заступникові декана факультету іноземних студентів, доценту Михайлові Фурделі.

Диплом з відзнакою ректор Тернопільського національного медичного університету, професор Михайло Корда вручив Юліані Кукурузі.

Дипломи випускникам вручив декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

Випускники факультету іноземних студентів прийняли клятву лікаря, провізора та медичної сестри. Її зачитав лікар Аганрен Даніель Омегбан.

Свої вітання висловив декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський. Він зазначив, що наразі в університеті навчається майже 2000 іноземних студентів з 55 країн світу. Петро Романович додав, що за результатами складання «Кроку-2» наш виш посідає перші місця. Він також наголосив, що іноземні студенти стали невід’ємною частиною історії ТНМУ, адже були активні в спортивній, громадській та волонтерській роботі.

Від випускників університету виступила Христина Гусак-Сіра.

Від батьків слова подяки викладачам і мотиваційні настанови всім випускникам сказав Аганрен Агатабор Езекіель.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА,

Микола ВАСИЛЕЧКО (фото)