Ювіляри жовтня

21 жовтня – ювілейний день народження у ветерана ТДМУ Олени Олександрівни ВАСИЛЮК.

Вельмишановна Олено Олександрівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Після закінчення Чернівецького державного університету, роботи старшим лаборантом Киргизького медичного інституту в стінах Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського Ви успішно пройшли 35-літній трудовий шлях старшого лаборанта кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології, виконували одну з найважливіших ділянок роботи – лабораторне та організаційне забезпечення навчального й наукового процесу.

Глибоко поважаємо та шануємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваша професійна та громадська діяльність відзначені медаллю «Ветеран праці», грамотами й подяками адміністрації університету.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування.

Бажаємо Вам, вельмишановна Олено Олександрівно, доброго здоров’я, душевного спокою, добробуту, людського тепла, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Нехай здоров’я, радість і достаток

Сипляться, немов вишневий цвіт,

Нехай малює доля з буднів свято

І дарує Вам багато літ!

Ректорат і профком ТДМУ імені І.Я. Горбачевського


28 жовтня виповнюється 75 років ветеранові ТДМУ, докторові медичних наук, професору Олегові Йосиповичу БАКАЛЮКУ.

Вельмишановний Олеже Йосиповичу!

Сердечно вітаємо Вас з 75-літтям!

У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, а після 16 років практичної лікарської роботи в Казахстані, виконання та захисту кандидатської дисертації успішно пройшли понад 27-річний трудовий шлях від асистента кафедри факультетської терапії до доктора медичних наук, професора кафедри внутрішньої медицини.

Після припинення науково-педагогічної роботи в ТДМУ, Ви продовжували реалізовувати свій великий досвід і творчий потенціал спочатку як директор медичного центру, згодом – завідувач кафедри безпеки життєдіяльності людини Тернопільського національного економічного університету, а останні роки очолюєте кафедру в Тернопільському медичному коледжі.

Колектив університету глибоко поважає й щиро шанує Вас як відомого в Україні та за її межами вченого, висококваліфікованого, авторитетного клініциста-терапевта, досвідченого педагога та вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Активною була Ваша громадська діяльність, зокрема, як матеріально-відповідального кафедри, куратора студентських груп, громадського декана шостого курсу, лектора товариства «Знання».

Ваша професійна та громадська діяльність відзначені почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України й Тернопільської облдержадміністрації, грамотами і подяками адміністрації університету.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро, зразкове дотримання здорового способу життя заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Олеже Йосиповичу, міцного здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму та творчого натхнення, нових здобутків у Вашій благородній діяльності, душевного спокою, добробуту, людського тепла, родинного благополуччя й затишку, активного та щасливого довголіття.

Нехай добром наповнюється хата,

Достатком, щирістю і сонячним теплом,

Хай буде вірних друзів в ній багато,

Прихильна доля огорта крилом.

Ректорат і профком ТДМУ імені І.Я. Горбачевського