Харківські студенти пройшли літню практику в ТДМУ

Цього року вже вдруге в рамках програми академічного обміну Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського гостинно прийняв на місячну літню практику студентів медичного факультету Харківського національного медичного університету.

Студентки четвертого курсу Аліна Лєсна, Вікторія Квітко та Тетяна Гаврилова мали можливість у найкращих лікувальних закладах Тернополя ознайомитися з базами хірургічного, терапевтичного, педіатричного та гінекологічного відділень. Особливе захоплення у дівчат викликало заняття в навчальному центрі малоінвазивних оперативних технологій ТДМУ під керівництвом асистента Костянтина Походуна, де вони здобули унікальний практичний досвід за допомогою сучасних муляжів із симуляторами.

У центрі симуляційного навчання нашого університету майбутні лікарі ознайомилися з основами стимуляційного навчання та його перевагами, а також на практиці спробували свої сили у наданні допомоги під час відпрацювання практичних навичок у конкретній невідкладній ситуації.

Велике зацікавлення наших гостей викликав анатомічний музей на кафедрі анатомії людини. Доцент кафедри Борис Ремінецький провів для студентів цікаву екскурсію з детальним поясненням особливостей унікальних препаратів.

У вільний час студенти відвідали етногалерею «Спадок», де Наталія Волощук розповіла про історію української вишивки та територіальні особливості національних строїв.

Студентки з Харкова щиро подякували кураторам – доценту Надії Яремі, професору Олександрові Шідловському, доценту Олександрові Франчуку та асистенту Емілії Бурбелі за цікаву та насичену практику, здобуті знання й практичні навички, а також незабутні враження та щире спілкування з новими друзями. Добрими враженнями від нашого рідного Тернополя та ТДМУ дівчата обіцяли радо поділитися зі своїми друзями та рідними вдома.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Share on Google+