Хай новий рік буде сповнений новими професійними звершеннями та здобутками!

Дорогі колеги та студенти!

Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Висловлюю щиру подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою в році, що минає, сприяв підвищенню авторитету нашого університету та примножував його здобутки. Цього року наш університет здобув статус національного, що свідчить про згуртовану працю всього колективу.

У 2020 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Впевнений, що лише об’єднання зусиль дадуть змогу досягти нових висот і реалізувати багато цікавих проєктів.

Бажаю всім віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік з чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Добра й щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла та добробуту в кожній оселі!

Нехай добра доля постійно крокує поруч з вами, а мрії та сподівання в ці святкові дні обов’язково перетворяться на реальність! Хай новий рік буде сповнений новими професійними звершеннями та здобутками!

Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! Побільше приводів для радості, нових звершень та успіхів, взаєморозуміння й гарного настрою!

Михайло КОРДА,

ректор ТНМУ