Фармацевтам заочної форми навчання вручили дипломи

Михайло КОРДА – ректор ТДМУ, професор вітає випускників

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з нагоди сьомого випуску провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання відбулося 26 грудня 2018 року в адміністративному корпусі вишу.

Традицією в ТДМУ стало вручати дипломи напередодні Нового року майбутнім фармацевтам, які здобували вищу освіту заочно. Ці випускники особливо хвилюються у такий важливий та урочистий день, адже у прийдешній рік вони входять дипломованими фахівцями.

До випускників з вітальним словом і щирими побажаннями звернувся ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

Наказ про присвоєння звання провізора зачитав заступник декана фармацевтичного факультету, доцент Ігор Бердей.

Декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко вручив дипломи випускникам.

Викладачам університету за життєві настанови та якісне навчання від усіх випускників подякував Андрій Пуляк.

Цього дня молодь прийняла клятву провізора, яку зачитала випускниця фармацевтичного факультету Ірина Костанзо.

Прес-служба ТДМУ