Ушанували захисників України

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда приймає від гостей урочистостей прапор та ікону

З нагоди Дня захисника України в Тернопільському національному медичному університеті імені І. Горбачевського відбулися урочистості.

Студентка Уляна Підлужна продекламувала вірш про УПА.

Театралізовану постановку глядачі побачили від театральної студії «Арт-драма». Після цього присутні вшанували пам’ять усіх загиблих хвилиною мовчання.

Про біль українського народу знає увесь світ. Скільки пісень, поезій та стрічок створено про нашу боротьбу. Зокрема, польський гурт «Еней» присвятив пісню «Біля тополі» українським військовим, які загинули за Україну. Цього вечора ця композиція пролунала у виконанні студентів ТНМУ. Представили також танець і пісню «Ти мій, а я твоя».

Мар’яна Кец заспівала «На місячній доріжці зустрілись дві душі».

Студенти ТНМУ підібрали та прочитали патріотичні вірші відомих українських письменників.

Принагідно зазначити, що наш університет з перших днів Майдану та війни допомагав бійцям і добровольцям. Неодноразово збирали кошти, продукти, засоби гігієни та медикаменти. Студенти, викладачі й випускники працювали у найгарячіших точках бойових дій.

На урочистості завітали представники волонтерського руху, зокрема, Марія Шестопалко та воїни АТО. Нагадаємо, що цього року з ініціативи пані Марії на Схід України передали понад 40 відер вареників, які ліпили студенти університету, а також пасхальні набори для наших бійців.

Бойовий прапор та ікону від гостей прийняв ректор ТНМУ, професор Михайло Корда. Очільник вишу запевнив, що університет й надалі підтримуватиме наших захисників і волонтерів.

На завершення заходу у виконанні Олі Половчук прозвучала пісня «Добрий ранок, Україно» та Юрія Череватого – «Україно».

Яніна ЧАЙКІВСЬКА,

Микола ВАСИЛЕЧКО (фото)